Localizations image

Maserati Quattroporte regeneracja i naprawa turbosprężarek samochodowych

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Gdzie opłaca się wybrać, po to, aby najskuteczniej poddać naprawie turbo po wyjęciu z samochodu osobowego marki Maserati model Quattroporte?

Aby skorzystać z usługi naprawy turbin z samochodu z logo Maserati model Quattroporte podpowiadamy, aby udać się do autoryzowanego warsztatu regeneracji układów turbodoładowania, gdzie specjaliści błyskawicznie zregenerują zepsute turbo.

Jakim przebiegiem charakteryzuje się proces remontu turbo z samochodów osobowych z logo Maserati model Quattroporte w autoryzowanym i specjalistycznym serwisie?

Kolejne fazy wykonywane w serwisie naprawy turbosprężarek prezentują się w samochodach z logo Maserati model Quattroporte w następującej kolejności:
 • Odbieramy niesprawne turbiny prosto od klienta lub od kuriera, z którego usług można skorzystać w naszym warsztacie.
 • Realizujemy wnikliwą kontrolę układów turbodoładowania w celu wykrycia obszaru usterek i powodów wystąpienia uszkodzenia.
 • Regenerujemy i naprawiamy uszkodzone turbo z aut marki Maserati model Quattroporte na specjalistycznych stacjach probierczych stanowiących wyposażenie naszego warsztatu.
 • Po realizacji specjalistycznej usługi, którą jest naprawa turbo, przekazujemy działające systemy turbodoładowania z pojazdów z logo Maserati model Quattroporte do rąk klienta bezpośrednio albo wysyłamy na wskazany przez niego adres dzięki możliwości usługi kuriera.
 • Do części po renowacji załączamy pisemną gwarancję pozbawioną limitu przejechanych kilometrów.

Jaki koszt wiąże się z przeprowadzeniem regeneracji turbiny z pojazdu z logo Maserati model Quattroporte w specjalistycznym warsztacie?

Cena, jaką należy uiścić za naprawę systemu doładowania z auta marki Maserati model Quattroporte, jest współzależna od typu awarii turbo; bezpłatnie natomiast realizujemy diagnostykę układu doładowania.

Jak najlepiej dostarczyć turbosprężarki z auta marki Maserati model Quattroporte do warsztatu, w jakim przeprowadza się regenerację turbin?

Najbardziej wygodnym i najlepszym sposobem oddania turbo do pracowni będzie skorzystanie z dostępności współpracującego z naszym serwisem pracownika firmy kurierskiej, jakiego pracownicy serwisu umówią dla Państwa. Do warsztatu można również samemu dostarczyć turbo wymagające konsultacji z mechanikiem.

Czy wszystkie rodzaje układów doładowania wymontowanych z samochodu osobowego marki Maserati model Quattroporte nadaje się do regeneracji?

Długoletnie doświadczenie w kwestii regeneracji układów doładowania w samochodach osobowych marki Maserati model Quattroporte pozwala opiniować, iż można poddać remontowi niemalże każdy typ turbosprężarek, w tym:
 • Turbosprężarki ze zmienną geometrią;
 • Systemy doładowania Bi i Twin turbo;
 • Turbiny konwencjonalne.

Jakie oznaki informują o tym, że w pojeździe z logo Maserati model Quattroporte turbosprężarka pracuje niewłaściwie z powodu uszkodzeń mechanicznych?

Swoiste oraz częstokrotnie występujące symptomy nieprawidłowego działania układu doładowania w samochodzie osobowym marki Maserati model Quattroporte to zazwyczaj:
 • wytwarzanie dużych ilości dymu,
 • spadek osiągów,
 • wzrost zużycia paliwa,
 • problemy z rozruchem,
 • wahania w zakresie obrotów pojazdu.

Co przemawia za tym, że w turbosprężarkach z samochodów marki Maserati model Quattroporte diagnostyką i renowacją najlepiej zajmą się fachowcy z naszego zakładu?

O tym, iż warto skorzystać z możliwości specjalistycznego serwisu, aby wyremontować turbosprężarki z samochodów z logo Maserati model Quattroporte, decydują następujące argumenty:
 • Każda usługa wiąże się z objęciem naprawionych elementów gwarancją.
 • Naprawą turbo zajmuje się doskonale wykwalifikowana kadra.
 • Regenerujemy turbosprężarki za niskie ceny.
 • Pracownia może pochwalić się autoryzacjami światowych producentów.
 • Używamy tylko i wyłącznie oryginalnych elementów zamiennych
 • Nasza pracownia regeneracji turbo to największy tego typu serwis w kraju.
 • Działamy szybko i skutecznie w zakresie regeneracji turbo.

Katalog Turbosprężark

Katalog Turbosprężark
Marka Pojazdu Model Model Pojazdu (TYP) Pojemność Skokowa Silnika Moc Silnika (KM) Rok Produkcji Samochodu Numer Turbosprężark Numer Producenta Samochodu Nazwa Producenta
Maserati Quattroporte Quattroporte IV 3.2 335 KM od 1996 do 2000 VM36R VA660027 578360000 IHI
Maserati Quattroporte Quattroporte IV 3.2 335 KM od 1996 do 2000 VM37L VA660028 VB660028 578360100 IHI

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek Maserati Quattroporte

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Maserati Quattroporte 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych samochodów Maserati Quattroporte 285 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Maserati Quattroporte 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii Maserati Quattroporte 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki Maserati Quattroporte (robocizna + części) 399 złotych do ok. 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (auto Maserati)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.