Localizations image

Napraw turbosprężarkę w jednym z wielu warsztatów zajmujących się marką Maserati, w tym również Maserati Ghibli

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Gdzie należy się kierować, po to, by najskuteczniej zregenerować elementy układu doładowania po wyjęciu z pojazdu z logo Maserati model Ghibli?

Aby skorzystać z renowacji turbo z samochodu z logo Maserati model Ghibli zalecamy wybrać się do dysponującego najnowocześniejszym sprzętem warsztatu naprawy turbin, w którym mechanicy szybko naprawią uszkodzone elementy.

Jakim przebiegiem charakteryzuje się proces remontu układów turbodoładowania z samochodów osobowych z logo Maserati model Ghibli w nowoczesnym oraz profesjonalnym serwisie?

Następujące po sobie etapy wykonywane w zakładzie renowacji turbo wyglądają w samochodach z logo Maserati model Ghibli następująco:
 • Przyjmujemy zepsute turbosprężarki prosto od klienta lub od pracownika firmy kurierskiej, z którego pomocy warto skorzystać w naszym serwisie.
 • Wykonujemy precyzyjną kontrolę układów turbodoładowania w celu odnalezienia obszaru usterek oraz przyczyn awarii.
 • Naprawiamy uszkodzone turbosprężarki z samochodów z logo Maserati model Ghibli na specjalnych stołach diagnostycznych stanowiących wyposażenie naszego serwisu.
 • Po wykonaniu zaawansowanej usługi, jaką jest renowacja układów turbodoładowania, dostarczamy w pełni sprawne turbiny z aut z logo Maserati model Ghibli do klienta w sposób bezpośredni albo odsyłamy na podany przez niego adres dzięki możliwości usługi firmy kurierskiej.
 • Do elementów po naprawie załączamy gwarancję na piśmie bez limitu kilometrów.

Jaki koszt wiąże się z przeprowadzeniem naprawy systemu doładowania z samochodu marki Maserati model Ghibli w specjalistycznym serwisie?

Opłata, jaką trzeba uiścić za naprawę układu doładowania z samochodu marki Maserati model Ghibli, jest uzależniona od rodzaju awarii turbo; za darmo natomiast przeprowadzamy kontrolę układu doładowania.

W jaki sposób doręczyć turbosprężarkę z samochodu osobowego z logo Maserati model Ghibli do serwisu, w którym wykonuje się renowację turbin?

Najbardziej komfortowym i najlepszym sposobem przekazania systemu doładowania do warsztatu będzie skorzystanie z pomocy współpracującego z naszym serwisem pracownika firmy kurierskiej, jakiego pracownicy serwisu zarezerwują dla naszych klientów. Do serwisu można również samemu doręczyć turbiny wymagające regeneracji.

Czy każdy rodzaj turbo wymontowanych z pojazdu marki Maserati model Ghibli może zostać poddany do naprawy?

Budowane przez wiele lat doświadczenie w kwestii naprawy układów doładowania w pojazdach marki Maserati model Ghibli pozwala twierdzić, iż można poddać naprawie prawie każda kategoria turbin, w tym:
 • Turbiny ze zmienną geometrią;
 • Układy turbosprężarek wielosprężarkowe jak BiTurbo i TwinTurbo;
 • Turbiny konwencjonalne.

Jakiego rodzaju symptomy wskazują na to, że w aucie z logo Maserati model Ghibli turbina działa niewłaściwie z powodu uszkodzeń?

Specyficzne oraz najczęściej ujawniające się symptomy nieprawidłowego działania układu doładowania w pojeździe z logo Maserati model Ghibli to zazwyczaj:
 • czarny dym z wydechu,
 • spadek mocy,
 • zwiększone zużycie paliwa,
 • trudności z odpaleniem samochodu,
 • wahania w zakresie obrotów pojazdu.

Co przemawia za tym, że w układach turbodoładowania z pojazdów z logo Maserati model Ghibli diagnostyką i renowacją najbardziej rzetelnie zajmują się mechanicy z naszej pracowni?

O tym, że to korzystne, by skorzystać z możliwości naszego serwisu, aby zregenerować układy doładowania z aut z logo Maserati model Ghibli, przemawiają kolejne przesłanki:
 • Po naprawie turbo klienci otrzymują gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.
 • Naprawą turbo zajmuje się doskonale wykwalifikowana kadra.
 • Usługi w wysokiej jakości łączą się z niskimi cenami.
 • Nasza pracownia jest autoryzowanym serwisem.
 • Korzystamy jedynie z oryginalnych części turbo
 • Nasza pracownia regeneracji turbo to największy tego typu serwis w kraju.
 • Oferujemy ekspresową regenerację turbosprężarek.

Katalog Turbosprężark

Katalog Turbosprężark
Marka Pojazdu Model Model Pojazdu (TYP) Pojemność Skokowa Silnika Moc Silnika (KM) Rok Produkcji Samochodu Numer Turbosprężark Numer Producenta Samochodu Nazwa Producenta
Maserati Ghibli Ghibli N/D N/D N/D VM30R VA180079 VB180079 574360000 IHI
Maserati Ghibli Ghibli N/D N/D N/D VM31L VB180080 VA180080 574360100 IHI

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek Maserati Ghibli

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Maserati Ghibli 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych samochodów Maserati Ghibli 285 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Maserati Ghibli 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii Maserati Ghibli 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki Maserati Ghibli (robocizna + części) 399 złotych do ok. 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (auto Maserati)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.