Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Lwówkiem (kod pocztowy 64-310) i w Lwówku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Jadąc przez Lwówek, twoja turbina uległa awarii i wymaga regeneracji? Skieruj się w takim razie w Lwówku do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Lwówku oferuje usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbosprężarek. Do procesu regeneracji używa się tu nowych oryginalnych części prosto od producenta i specjalistycznych maszyn do regeneracji. Jak wiadomo, ceny nowych turbin są dosyć wysokie, dlatego też klienci pracowni w Lwówku decydują się o wiele częściej na opcję regeneracji turbin.


Uszkodzona turbosprężarka w Lwówku?

Samo miasto Lwówek położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie nowotomyskim, nad rzeką Czarną Wodą i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Lwówek. Powierzchnia Lwówka to około 3 kilometry kwadratowe, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3000 osób. Pierwsze wzmianki na temat Lwówka pochodzą z roku 1406, kiedy to został założony, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1414 z rąk króla Władysława Jagiełły. Do zabytków Lwówka zalicza się: kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i świętego Jana Chrzciciela oraz świętego Jana Ewangelisty w stylu późnogotyckim z XV wieku, kościół cmentarny świętego Krzyża wybudowany w roku 1780 w stylu późnobarokowym, dawny kościół ewangelicki w stylu późnobarokowym z 1778 roku, barkowy pałac z 1728 roku z parkową aleją grabową, rynek w centrum miasta z XIX wieku.

Przez Lwówek przebiega droga krajowa numer 92 (RzepinŚwiebodzinPniewy → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → KołoKutnoŁowiczSochaczew Ożarów Mazowiecki → Warszawa → Mińsk Mazowiecki → Kałuszyn).

Piękne zabytki i dobre połączenie drogowe w Lwówku to nie wszystko, zlokalizowana jest tu też specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, gdzie swoje turbiny regenerują wszyscy tutejsi posiadacze uszkodzonych turbin. Cennik dla miasta Lwówek wraz z kosztami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po serwisie na stole w pracowni w Lwówku Dostarczone z Lwówka turbo do regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lwówku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lwówku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lwówkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lwówka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lwówek 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lwówku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lwówek)

Opis

Loader

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.