Localizations image

Kod 22-680 Lubycza Królewska – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Lubyczy Królewskiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Lubyczy Królewskiej regeneruje się turbosprężarki samochodowe, dla zainteresowanych szczegółami przebiegu regeneracji turbo w mieście Lubycza Królewska serwis regeneracja Turbosprężarek podaje szczegółowe informacje na temat naprawy turbo. Lubycza Królewska jest miastem sytuującym się w województwie lubelskim, w powiecie tomaszowskim, miasto to stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie. Powierzchnia miasta wynosi 3,92 kilometrów kwadratowych a gęstość zaludnienia dla miasta Lubycza Królewska to 2485 osób, a na jeden kilometr przypada 634 osoby. W 2016 roku po latach przerwy Lubycza Królewska ponownie otrzymała prawa miejskie.


W przypadku awarii turbiny w Lubczyczy Królewskiej skieruj się do warsztatu regeneracji turbosprężarek w mieście

Do Lubyczy Królewskiej zainteresowani regionem tego miasta mogą dojechać drogą krajową numer 17 (Warszawa → ZakrętGarwolinRykiKurówPiaskiKrasnystawZamośćTomaszów Lubelski → Hrebenne). Przy tak ważnej drodze nie mogłoby zabraknąć warsztatów mechanicznych. Na uwagę zasługuje ten zlokalizowany w Lubyczy Królewskiej, który posiadając specjalistyczne pracownie oraz wyposażony w najnowszej generacji maszyny świadczy usługi regeneracji, oraz naprawy na najwyższym poziomie. Podczas remontowania i wymieniania poszczególnych elementów w turbo używa tylko i wyłącznie oryginalnych części, w żadnym przypadku podróbek. Po zakończonej regeneracji do turbosprężarki klient otrzymuje od mechanika dwunastowieczną gwarancję. Dużym plusem dla firmy z miasta Lubycza Królewska jest również możliwość przesłanie turbiny do regeneracji kurierem, gdyż zakład ten współpracuje z firmą kurierską. Dokładnie polega to na tym, że jednego dnia kurier odbiera od klienta turbinę, dostarcza ją do specjalistów od turbosprężarek, tam następuje proces regeneracji turbo, a na koniec kurier DPD naprawioną i działająca jak prosto z fabryki turbinę odwozi z powrotem do domu klienta.

Usługi wykonywane przez warsztat mechaniczny z Lubyczy Królewskiej to: naprawa oraz regeneracja turbo, wymiana zmiennej geometrii oraz innych zużytych elementów, czyszczenie turbiny, wyważanie turbo, montaż oraz demontaż turbosprężarek samochodowych znanych firm takich jak: Holset, Toyota, KKK, Garrett i wiele innych. Cennik z najniższymi cenami za wymienione usługi znajduje się specjalnie przygotowany dla Lubyczy Królewskiej w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbosprężarka po serwisie na stole w pracowni z Lubyczy Królewskiej Zregenerowana z Lubyczy Królewskiej turbina samochodowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lubyczy Królewskiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lubyczy Królewskiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lubyczą Królewską 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lubyczy Królewskiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lubycza Królewska 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lubyczy Królewskiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lubycza Królewska)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.