Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 59-623) Lubomierzu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Przejeżdżając drogami, na terenie Lubomierza znalazłeś się w potrzebie naprawienia Twojej popsutej turbosprężarki samochodowej? To idealnie się składa, że do nas trafiłeś, gdyż na naszym serwisie zatytułowanym Regeneracja Turbosprężarek znajdziesz mechanika wyspecjalizowanego w sprawie regeneracji turbo/turbin. Turbo jak wiadomo to bardzo ważny element w naszych samochodach, bo zmniejsza spalanie i zwiększa moc samochodu, dlatego w razie jego awarii warto zainwestować w jego naprawę. A teraz warto napomknąć o samym mieście Lubomierz. Lubomierz jest miastem usytuowanym w województwie dolnośląskim, w obrębie powiatu lwóweckiego, jest jednym z najstarszych miast województwa dolnośląskiego ze średniowiecznym układem urbanistycznym.


Gdzie skutecznie zregenerować turbinę w Lubomierzu?

Do Lubomierza warto zaglądać w celu obejrzenia wielu ciekawych miejsc, jakimi są Plac Wolności, Ratusz, zespół budynków klasztoru sióstr benedyktynek, kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP i świętego Materna, klasztor, Dom Opatki oraz park. Główną drogą przebiegającą w pobliżu Lubomierza jest droga krajowa numer 30 (ZgorzelecLubańGryfów Śląski → Pasiecznik → Jelenia Góra). W pobliżu Lubomierza przejeżdża wiele samochodów osobowych i ciężarowych, z których większość posiada urządzenie turbodoładowania. Turbina to mechanizm znacznie usprawniający pracę silnika naszych pojazdów, ponadto turbosprężarka pomaga nie przekraczać normy emisji spalin, co sprawia, że nasze samochody nie wypuszczają w obieg szkodliwych dla środowiska spalin, a mieszkańcy Lubomierza dzięki temu mogą cieszyć się świeżym powietrzem. Z czasem może jednak dojść do uszkodzenia turbo, na przykład uszkodzeniu mogę ulec łopatki lub koło kompresji. W takiej sytuacji najdoskonalszym rozwiązaniem jest odwiedzenie specjalisty od turbosprężarek, który przeprowadzi dokładnych oględzin urządzenia i dokona regeneracji turbo. W Lubomierzu funkcjonuje warsztat mechaniczny, który sprawnie i szybko naprawia zużyte turbosprężarki firm takich jak: KKK, IHI, Holset, Mitsubishi, Toyota i wiele innych.

W sprawie szczegółowych informacji na temat regeneracji turbo w Lubomierzu można zadzwonić pod numer telefonu zamieszczony w lewym dolnym rogu na stronie. Cennik z dokładnym opisem cen za usługi naprawy i remontu turbo/turbin dla Lubomierza znajduje się poniżej w tabeli.

Turbo po wymianie u specjalistów w Lubomierzu Zregenerowana w należyty sposób turbina z Lubomierza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lubomierzu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lubomierzu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lubomierzem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lubomierza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lubomierz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lubomierzu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lubomierz)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.