Localizations image

Gdzie w (69-210) Lubniewicach zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Czy w mieście Lubniewice zregenerujesz zużytą turbinę? Owszem istnieje taka możliwość, ale najpierw musisz skorzystać ze strony Regeneracja Turbosprężarek. Na wspomnianej stronie widnieje lista mechaników, którzy fachowo podejmą się naprawy turbo. Najpierw dokonują dokładnych oględzin turbiny, a później ją regenerują. Więcej o regeneracji w Lubniewicach turbo poniżej. Lubniewice to miasto zlokalizowane w województwie lubuskim, w powiecie sulęcińskim, jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej o tej samej nazwie. Miasto to położone jest nad jeziorami Lubiąż oraz Krajnik. Powierzchnia całkowita miasta to ponad 12 tysięcy kilometrów kwadratowych, a liczba zaludnienia dla tego miasta wynosi 2019 osób.


Na terenie Lubniewic szybko zregenerujesz turbo

Zabytkami mieszczącymi się na terytorium Lubniewic są: rzymskokatolicki kościół parafialny pod wezwaniem Matki Bożej Różańcowej, w gotyckim stylu, zespół pałacowy z XVIII wieku, pałac zbudowany w 1793 roku, monumentalny pałac z 1909 roku, park z XIX wieku, a także zabytkowe kamieniczki. Do Lubniewic zaprowadzi nas droga wojewódzka numer 136 (Wałdowice → Lubniewice → Wędrzyn). Na tejże drodze każdego dnia przejeżdża ogromna liczba samochodów osobowych oraz samochodów ciężarowych. W większości tych aut zamontowane są turbosprężarki, które na celu mają zwiększyć moc pojazdu oraz pozwalać na nieprzekraczanie obowiązującej normy emisji spalin. Kierowcy ubolewają jednak mimo wielu zalet turbo, że turbina jest bardzo awaryjnym mechanizmem i najczęściej w układzie turbo dochodzi do usterek takich jak: nadmiar nagaru, bark smarowania, olej w muszli ssącej, połamane lub pogięte łopatki. W Lubniewicach mechanicy umożliwiają przesyłanie turbin za pomocą kuriera, co jest dużym dla mieszkańców z całej Polski udogodnieniem. Dlatego w Lubniewicach regeneruje się turbosprężarki z całego naszego kraju, a nawet z zagranicy.

Usługami świadczonymi w pięknych Lubniewicach są: czyszczenie turbo, remont turbin oraz regeneracja turbosprężarek. Cennik za wymienione usługi znajduje się w poniższej tabeli.

Turbina po wymianie w autoryzowanej pracowni w Lubniewicach Naprawiona w pełni turbina przywieziona z Lubniewic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Lubniewicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Lubniewicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Lubniewicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Lubniewic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Lubniewice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Lubniewicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Lubniewice)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.