Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek i turbin – powiat lubaczowski

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.40

Od teraz w powiecie lubaczowskim można zregenerować turbo, korzystając z usług serwisu Regeneracja Turbosprężarek. Po kliknięciu interesującej Cię lokalizacji strona wskaże Ci adresy mechaników regenerujących turbiny. Powiat lubaczowski w latach 1818-1922 istniał pod nazwą powiat cieszanowski. Podczas reformy administracyjnej, która odbyła się w 1999 roku, powstał powiat lubaczowski, a jego siedzibą zostało miasto Lubaczów. Gęstość zaludnienia w powiecie lubaczowskim wynosi ponad 56 tysięcy osób, a powierzchnia powiatu zajmuje 1308,37 kilometrów kwadratowych. Sąsiadami powiatu lubaczowskiego są cztery powiaty: jarosławski, przeworski, biłgorajski oraz tomaszowski.


Koszty regeneracji turbiny w powiecie lubaczowskim

Powiat lubaczowski leży w obrębie obszarów Kotliny Sandomierskiej oraz Roztocza. Dominuje tu jednak teren Kotliny Sandomierskiej z mezoregionami: Równiną Biłgorajską oraz Płaskowyżem Tarnogrodzkim. Przez rejon powiatu lubaczowskiego płynie rzeka Tanew oraz przebiegają drogi: droga wojewódzka numer 867 (SieniawaOleszyceLubaczów → Werchrata → Hrebenne), droga wojewódzka numer 865 (Jarosław → Oleszyce → CieszanówBełżec), droga wojewódzka numer 863 (Kopki → Krzeszów → Tarnogród → Cieszanów), a także droga wojewódzka numer 865 (Jarosław → Oleszyce → Cieszanów → Bełżec). Drogami wyżej wspomnianymi porusza się niekiedy kilkaset samochodów osobowych. Mechanicy z powiatu lubaczowskiego zdając sobie sprawę, że skoro jest tu duży ruch to i pracy im brakować nie będzie, bo każde auto z czasem się przecież popsuje, pozakładali tu wiele firm zajmujących się naprawami aut. Nie mogło tutaj też zabraknąć serwisu regenerującego turbiny, gdyż turbo to jeden z najbardziej ulegających awarii element w naszych samochodach. Biały dym, głośny gwizd, ubytki oleju silnikowego czy zapach spalonego oleju wewnątrz samochodu może świadczyć o awarii turbo.

W przypadku powyżej wymienionych objawów uszkodzenia turbiny należy niezwłocznie pojechać do warsztatu mechanicznego lub wysłać im kurierem zużyte turbo w celu dokonania regeneracji turbosprężarki. Cennik usług co do naprawy turbo w powiecie lubaczowskim znajdziemy w tabeli poniżej.

Turbina po czyszczeniu w autoryzowanym serwisie, powiat lubaczowski Turbina samochodowa do regeneracji z powiatu lubaczowskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat lubaczowski

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat lubaczowski 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat lubaczowski 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat lubaczowski 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat lubaczowski 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat lubaczowski 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat lubaczowski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat lubaczowski

Obsługa kurierska obejmuje również powiat lubaczowski, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
37-600 Lubaczów Osiedle Adama Mickiewicza Adama Mickiewicza LBA01N 50.164101/23.121161 Wyszukaj
37-600 Lubaczów Ostrowiec Jana III Sobieskiego LBA02N 50.151482/23.130939 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.