Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (08-450) Łaskarzewie • 1 warsztatów z Łaskarzewa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Potrzebujesz zregenerować turbinę w mieście Łaskarzew, ale nie wiesz gdzie? Wybierz się w Łaskarzewie do nowoczesnego warsztatu regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny są regenerowane przy użyciu specjalistycznych maszyn i nowoczesnych technologii. W Łaskarzewie klienci coraz częściej wybierają opcję regeneracji turbiny, ze względu na fakt, że jest to opcja o wiele tańsza niż zakup i wymiana turbiny na nową.


Pracownia w Łaskarzewie oferuje usługę regeneracji turbin

Samo miasto Łaskarzew położone jest w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie garwolińskim, nad rzeką Promnik, pomiędzy Lasami Garwolińskimi i jest siedzibą gminy Łaskarzew. Miasto Łaskarzew jest położone 15 kilometrów od Garwolina. Historia miasta Łaskarzew zaczyna się w wieku XV, a prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1418 z rąk króla Władysława Jagiełły, które utraciło w roku 1870 i odzyskało dopiero w roku 1969. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Łaskarzew to około 15,4 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4890 osób.

Obok Łaskarzewa przebiega droga krajowa numer 17 (Warszawa → ZakrętGarwolinRykiKurówPiaskiKrasnystawZamość Tomaszów Lubelski → Hrebenne) i droga ekspresowa S17 (Warszawa → Garwolin → Lublin → Piaski → Krasnystaw → Zamość → Tomaszów → Bełżec → Hrebenne).

Zabytki miasta Łaskarzew, które warto zobaczyć to przede wszystkim: kościół parafialny pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego z roku 1884, kaplica cmentarna świętego Onufrego z 1847 roku, nekropolia z kościółkiem z XVII wieku, kościół świętego Wojciecha i świętego Mikołaja z XVI wieku. Miasto Łaskarzew dawniej słynęło z ceramiki użytkowej, a aktualnie zlokalizowane są tu zakłady szewskie i zakłady produkcyjne tworzyw sztucznych, swoją siedzibę ma tu również nowoczesny warsztat regeneracji turbosprężarek, gdzie regenerowane są turbiny każdego typu i przy użyciu nowoczesnych technologi, dzięki czemu przywracane są im fabryczne osiągi. Do warsztatu w Łaskarzewie swoje turbiny oddają wszyscy posiadacze uszkodzonych turbiny, ze względu na najwyższą jakość usług i najlepsze ceny w okolicy. Zapraszamy do zapoznania z się cennikiem stworzonym dla miasta Łaskarzew, gdzie zostały zebrane najlepsze ceny za usługę diagnostyki, czyszczenia i regeneracji turbo.

Turbosprężarka przed demontażem w profesjonalnym serwisie z Łaskarzewa Naprawione i zregenerowane turbo z Łaskarzewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Łaskarzewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Łaskarzewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Łaskarzewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Łaskarzewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Łaskarzew 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Łaskarzewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Łaskarzew)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Łaskarzewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Łaskarzewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Łaskarzewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
08-450 Łaskarzew Gorczycew Warszawska LSK01A 51.790150/21.595810 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.