Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Łasinowi (kod 86-320)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Mieszkasz w Łasinie i właśnie zepsuła ci się turbina w aucie? W takim razie skieruj się w Łasinie do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Awaria turbosprężarki to coraz częstszy problem posiadaczy diesli, dlatego też w Łasinie powstała pracownia zajmująca się ratowaniem tych turbin. Cena nowej turbiny zdecydowanie przewyższa cenę turbiny regenerowane, na co składa się fakt, że nowa turbina musi być wyprodukowana z drogiego materiału, gdyż musi być wytrzymała, ze względu na to, że pracuje w trudnym środowisku i wysokich temperaturach.


Jak zregenerować turbosprężarkę w Łasinie?

Samo miasto Łasin położone jest w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie grudziądzkim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Łasin. Powierzchnia, jaką zajmuje Łasin to około 4,8 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 3300 osób. Pierwsze wzmianki na temat Łasina pochodzą z roku 1014, miasto prawa miejskie otrzymało w roku 1306. Zabytki Łasina, które warto zobaczyć, będąc w mieście to: kościół pod wezwaniem świętej Katarzyny wybudowany w roku 1328 na miejscu starego drewnianego kościoła, wieża ciśnień wybudowana w roku 1893 przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Łasinie, pomnik ofiar II wojny światowej z Łasina.

Przez Łasin przebiegają drogi takie jak: wojewódzka numer 538 (Radzyń Chełmiński → Łasin → Nowe Miasto Lubawskie → Uzdowo → Rozdroże), krajowa numer 16 (Dolna Grupa → Grudziądz → IławaOstróda → Olsztyn → MrągowoEłkAugustów → Pomorze → Poćkuny → Ogrodniki).

Jeśli nadal nie zdecydowałeś się na wizytę w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Łasinie, to warto dodać też, że firma udziela dwunastomiesięczną gwarancję na zregenerowaną turbinę. Cennik dla miasta Łasin wraz z cenami za usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbin znajduje się w tabeli poniżej.

Układ doładowania przed montażem u specjalistów w Łasinowi Naprawione i wyczyszczone z zabrudzeń turbo z Łasina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Łasinowi

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Łasinowi 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Łasinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Łasina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Łasin 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Łasinowi 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Łasin)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Łasinowi nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Łasina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Łasina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
86-320 Łasin Odrodzenia Polski LSN01N 53.517811/19.087790 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.