Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Łambinowicach (kod 48-316)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Chcesz szybko i w dobrej cenie zregenerować w Łambinowicach uszkodzoną turbosprężarkę? W takim razie w Łambinowicach skieruj się do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, gdzie swoje turbiny regeneruje praktycznie każdy posiadacz diesla po awarii w mieście, co związane jest z bardzo wysoką jakością usług, na co wpływa posiadanie przez pracownię specjalistycznych maszyn do regeneracji. Turbiny regenerowane w Łambinowicach w pracowni po regeneracji odzyskują fabryczne osiągi.


Najlepsze ceny za regenerację w pracowni w Łambinowicach

Wieś Łambinowice położona jest w granicach województwa opolskiego, w powiecie nyskim, w gminie Łambinowice, której to wieś jest siedzibą. Aktualna liczba mieszkańców wsi Łambinowice to około 2500 osób. Pierwsze wzmianki na temat wsi Łambinowice pochodzą już z roku 1273, a wśród zabytków wsi wyróżnić można dom zakonny elżbietanek z 1919 roku oraz obóz jeniecki i Pomnik Pamięci Narodowej z 1870 roku.

Obok wsi Łambinowice przebiega droga krajowa numer 46 (KłodzkoNysaNiemodlin → Opole → OzimekLubliniecBlachownia → Częstochowa → JanówSzczekociny).

Jako że Łambinowice posiadają bardzo dobre połączenia drogowe, to nie brakuje tu aut, a w tym diesli z turbinami do regeneracji. Oferta pracowni w Łambinowicach opiera się na przywróceniu turbinom fabrycznych osiągów poprzez diagnostykę, czyszczenie i regenerację, a dodatkowo na każdą turbinę po regeneracji udzielana jest roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Cennik dla klientów pracowni w Łambinowicach, który zawiera ceny za regenerację turbosprężarek i wysyłkę turbo, został zamieszczony w tabeli poniżej.

Układ doładowania po przywróceniu sprawności w laboratorium z Łambinowic Otrzymane od klienta z Łambinowic turbo do regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Łambinowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Łambinowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Łambinowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Łambinowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Łambinowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Łambinowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Łambinowice)

Opis

Loader

W Łambinowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Łambinowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Łambinowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
48-316 Łambinowice Kolejowa LAM01N 50.537498/17.562019 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.