Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (16-001) Księżynie • 0 warsztatów z Księżyna

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jadąc przez Księżyno, twoja turbina uległa awarii i wymaga regeneracji? Skieruj się w takim razie w Księżynie do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Księżynie oferuje usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja turbosprężarek. Do procesu regeneracji pracownia używa nowych oryginalnych części prosto od producenta i specjalistycznych maszyn do regeneracji. Można zauważyć, że ceny nowych turbin mogą niekiedy zaskoczyć, dlatego też klienci pracowni w Księżynie decydują się o wiele częściej na opcję regeneracji turbin.


Pracownia w Księżnie a problem z uszkodzoną turbosprężarką

Jeśli chodzi o wieś Księżyno, to jest ona położona w granicach województwa podlaskiego, w powiecie białostockim, w gminie Juchnowiec Kościelny. We wsi Księżyno aktualnie mieszka około 660 osób. W okresie lat 1975-1998 wieś Księżyno leżała w województwie białostockim. Pierwsze wzmianki na temat wsi Księżyno pochodzą z roku 1530, a przez wiele lat wieś zamieszkiwała tylko jedna rodzina.

Przez wieś Księżyno przebiega droga wojewódzka numer 678 (Białystok → Sokoły → Wysokie Mazowieckie), która łączy się z drogą krajową numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek).

Piękne zabytki i dobre połączenie drogowe w Księżynie to nie wszystko, zlokalizowana jest tu też specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, gdzie swoje turbiny regenerują wszyscy tutejsi posiadacze uszkodzonych turbin. Usługi świadczone przez pracownię z Księżyna to: szczegółowa diagnostyka, czyszczenie i regeneracja turbo, a także również wyważanie zmiennej geometrii. Cennik dla wsi Księżyno wraz z kosztami za usługę regeneracji znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo po demontażu w autoryzowanym serwisie z Księżyna Naprawione przez fachowców turbo z Księżyna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Księżynie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Księżynie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Księżynem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Księżyna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Księżyno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Księżynie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Księżyno)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.