Localizations image

63-840 Krobia • Najlepsze warsztaty i pracownie regeneracji turbosprężarek z Krobi

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Jadąc przez Krobię, twoja turbina padła i chcesz ją zregenerować? Wybierz do tego w Krobi najlepszą pracownię regeneracji turbosprężarek, gdzie turbiny poddaje się diagnostyce, następnie czyszczenie lub regeneracja. Ze względu na fakt, że ceny nowych turbin są coraz wyższe, klienci coraz częściej decydują się na opcję regeneracji, która jest o wiele tańsza, a dzięki wymianie niezbędnych części na nowe i oryginale turbiny regenerowane nie odbiegają niczym od nowych turbin.


Gdzie w Krobi można zregenerować uszkodzoną turbinę?

Samo miasto Krobia położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie gostyńskim, jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Krobia i jest głównym miastem Biskupizny. Miasto Krobia powstało w XIII wieku, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1286. Było dawniej też miastem biskupów poznańskich, a w XVI wieku tworzył tu poeta Piotr Rusiecki. Powierzchnia Krobi to około 7 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4280 osób.

Przez miasto Krobia biegnie droga wojewódzka numer 434 (Kleszczewo → KórnikŚrem → Kunowo → GostyńRawicz).

Do najcenniejszych zabytków miasta Krobia, które warto zobaczyć, zalicza się: kościół parafialny świętego Mikołaja z XVIII wieku w stylu barkowym, renesansowym i rokokowym, kaplica świętego Idziego z XII wieku, będąca jednym z najstarszych obiektów sakralnych w Wielkopolsce, ratusz z 1795 roku, kościół parafialny pod wezwaniem świętego Mikołaja z 1757 roku, ruiny zamku biskupiego z XVI wieku, kaplica Świętego Ducha z 1745 roku. Warto też wspomnieć o tym, że 4 kilometry od Krobi znajduje się wieś Pudliszki, gdzie zlokalizowana jest jedna z najbardziej znanych przetwórni warzyw i owoców w Polsce Pudliszki.

Samo miasto Krobia szczyci się też posiadaniem najlepszej pracowni regeneracji turbin, która ściąga do miasta wszystkich okolicznych posiadaczy uszkodzonych turbin. Ceny, jakie oferuje pracownia w Krobi, dodatkowo zachęcają do skorzystania z jej usług, a cennik wraz z cenami za usługi znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po przywróceniu sprawności w nowoczesnej pracowni w Krobią Zregenerowana turbina przez fachowców od turbo z Krobi

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Krobią

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Krobią 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Krobią 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Krobi 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Krobia 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Krobią 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Krobia)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Krobią nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Krobi do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Krobi turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
63-840 Krobia Poniecka KBA992 51.772919/16.974899 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.