Localizations image

Kod 21-030 Kozubszczyzna – Regeneracja turbosprężarek, naprawa turbin w Kozubszczyznie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jesteś obecnie w rejonie wsi Kozubszczyzna i coś niepokojącego dzieje się z Twoją turbosprężarką? Turbina wydaje dziwne odgłosy i z rury wydechowej zaczął unosić się siwy dym? To niestety nie są dobre wieści, ponieważ wymienione symptomy wskazują na konieczność zregenerowania turbo. Jednak w Kozubszczyźnie naprawa turbin to nic trudnego, z pomocą serwisu Regeneracja Turbosprężarek nie musisz się już martwić o znalezienie punktu regeneracji turbo w Kozubszczyźnie. Kozubszczyzna to wieś zlokalizowana na terytorium województwa lubelskiego, w powiecie lubelskim, w gminie Konopnica. Miejscowość Kozubszczyzna jest siedzibą gminy Konopnica. Liczba mieszkańców dla Kozubszczyzny to dokładnie 875 osób.

O miejscowości Kozubszczyzna oraz o regeneracji turbo 

Niedaleko miejscowości Kozubszczyzna ciągnie się droga krajowa numer 19 (Kuźnica → Białystok → SiemiatyczeMiędzyrzec PodlaskiKockLubartów → Lublin → KraśnikJanów LubelskiNiskoSokołów Małopolski → Rzeszów → Dukla → Barwinek). Na terenie Kozubszczyzny znajdują się Urząd Gminy Konopnica, urząd pocztowy, główna siedziba Gminnej Biblioteki Publicznej oraz kompleks sportowy, a także warsztat mechaniki samochodowej, trudniący się naprawa oraz regeneracją turbosprężarek samochodowych. We wspomnianym zakładzie mechanicznym dokonuje się regeneracji turbosprężarek takich firm jak: Borg Warner, Garrett, Holset, IHI, KKK, Mitsubishi, Schwitzer, Toyota i wiele innych. Do każdej zregenerowanej w Kozubszczyźnie turbiny dołącza się 12-miesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów oraz protokół wyważania z wyważarki wysokoobrotowej. W miejscowości Kozubszczyzna mechanicy świadczą również usługi kurierskie, a zatem klient może załatwić naprawę turbo za pomocą kuriera DPD.

Zadaniami specjalistów od turbo z Kozubszczyzny są: regeneracja i remont turbo, czyszczenie i wyważanie turbosprężarek, wymiana zużytych elementów turbo na nowe oraz montaż i demontaż turbin. Cennik za wymienione usługi w Kozubszczyźnie widnieje w poniżej zamieszczonej tabelce. W przypadku pytań co do regeneracji turbin w Kozubszczyźnie warto skorzystać z zamieszczonego przez nas na dole strony numeru telefonu.

Turbo po przywróceniu sprawności w laboratorium z Kozubszczyzny Naprawiona w odpowiedni sposób turbina samochodowa otrzymana z Kozubszczyzny

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kozubszczyznie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kozubszczyznie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kozubszczyzną 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kozubszczyzny 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kozubszczyzna 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kozubszczyznie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kozubszczyzna)

Opis

Loader

W Kozubszczyznie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kozubszczyzny do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kozubszczyzny turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
21-030 Kozubszczyzna Kozubszczyzna 65A KZC970 51.221272/22.432211 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.