Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 62-840 Koźminku • Wyszukaj najlepszy warsztat z Koźminka

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Wieś Koźminek posiada dobre połączenia drogowe, dlatego też na drogach miasta nie brakuje aut, a w tym diesli, których turbiny mogą ulec awarii i wymagać regeneracji. Dlatego też w Koźminku zlokalizowany jest serwis regeneracji turbosprężarek, gdzie każdy klient w razie awarii turbiny znajdzie pomoc. Cały proces diagnostyki, czyszczenia i regeneracji turbin w serwisie Koźminku może być przeprowadzany jedynie przy użyciu specjalistycznych maszyn, dlatego też klienci wybierają właśnie to miejsce do regeneracji, w trosce o najwyższą jakość regeneracji.


Nowa turbosprężarka czy regeneracja w serwisie w Koźminku?

Jeśli chodzi o samą wieś Koźminek, to jest ona położona w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie kaliskim, w gminie Koźminek, której to wieś jest siedzibą. We wsi Koźminek aktualnie mieszka około 1800 mieszkańców. Pierwsze wzmianki na temat wsi Koźminek pochodzą z roku 1369, kiedy to wieś uzyskała swoje prawa miejskie, które utraciła niestety w roku 1870. Do zabytków wis Koźminek zaliczyć można obiekty takie jak: zespół pałacowo-parkowy z XVIII wieku w stylu klasycystycznym, kościół parafialny z przełomu wieku XIV i wieku XV z wnętrzem barkowym.

Obok wsi Koźminek biegnie droga krajowa numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszew → Kalisz → SieradzŁask → Piotrków Trybunalski → SulejówOpoczno → Radom → ZwoleńPuławyPiaskiChełm → Dorohusk).

Zachęcamy posiadaczy uszkodzonych turbin z Koźminka i okolic do skorzystania z oferty serwisu regeneracji turbosprężarek, który na usługę regeneracji udziela dwunastomiesięcznej gwarancji bez limitu kilometrów, co dodatkowo skłania ludzi do skorzystania z usług serwisu. W ofercie serwisu w Koźminku zawarta jest również możliwość wysyłki turbosprężarki za pomocą kuriera lub też i paczkomatu. Cennik dla klientów serwisu w Koźminku dla rozeznania został zamieszczony w tabeli poniżej i zawiera ceny za regenerację i naprawę turbosprężarek.


Regeneracja Turbiny Koźminek
Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Koźminku, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Tadeusza Kościuszki 7
Kod pocztowy: 62-840 Koźminek
Współrzędne GPS:
N 52° 6' 52.785'' E 16° 20' 50.287''

Turbina po przywróceniu sprawności w autoryzowanym serwisie z Koźminka Naprawione we właściwy sposób urządzenie turbo z Koźminek

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Koźminku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Koźminku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Koźminkiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Koźminka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Koźminek 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Koźminku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Koźminek)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.