Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Kowalkach (kod 64-980)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca, gdzie można zregenerować turbosprężarkę we wsi Kowalki? Serwis Regeneracja Turbosprężarek poleca skierować się we wsi Kowalki do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, ze względu na najlepsze opinie i najnowocześniejszy sprzęt do regeneracji turbo. Miejsca takie jak pracownia w Kowalkach są coraz bardziej potrzebne, ponieważ coraz częściej dochodzi do uszkodzeń turbo i często jest to związane z niewiedzą kierowców.


Proces regeneracji turbosprężarki w pracowni w Kowalkach

Jeśli chodzi o wieś Kowalki, to jest ona położona w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie rypińskim, w gminie Rypin. Wieś Kowalki aktualnie liczy w swoich granicach około 550 mieszkańców. W latach 1975-1998 wieś Kowalki należała do województwa włocławskiego. Zabytki gminy Rypin, w której leży wieś Kowalki to: zespół dworski z połowy XIX wieku, kościół pod wezwaniem świętego Jana Nepomucena z XVIII wieku oraz zespół pałacowy z parkiem z XVIII wieku.

Niedaleko wsi Kowalki biegnie droga wojewódzka numer 560 (BrodnicaRypinSierpcBielsk) oraz wojewódzka numer 557 (Rypin → Lipno).

Wieś Kowalki słynie głównie z rolnictwa i turystyki, ale dobrze rozwija się tu także dział handlu i usług. Jedną z firm usługowych we wsi Kowalki jest specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która oferuje usługi takie jak: szczegółowa diagnostyka, demontaż, czyszczenie, wyważanie, regeneracja, montaż turbo. Prócz tego klienci pracowni w Kowalkach mogą liczyć na dwunastomiesięczną gwarancję na zregenerowaną turbinę bez limitu kilometrów. Cennik dla wsi Kowalki wraz z kosztami za usługę naprawy i regeneracji turbiny znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo po czyszczeniu w pracowni z Kowalek Turbosprężarka zregenerowana przez fachowców otrzymana z miejscowości Kowalki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kowalkach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kowalkach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kowalkami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kowalek 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kowalki 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kowalkach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kowalki)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kowalkach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kowalek do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kowalek turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-980 Kowalki Poniatowskiego POP-TZC1 53.040390/19.388781 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.