Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Korszami (kod pocztowy 11-430) i w Korszach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.57

Szybka i skuteczna regeneracja turbin w mieście Korsze dostępna w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek. Do pracowni w Korszach trafiają turbiny uszkodzone z różnych przyczyn, główne z nich to: brak oleju, zanieczyszczenia w oleju, zły olej, uszkodzenie ciałem obcym. Klienci oczywiście coraz częściej wybierają opcję regeneracji turbo, gdyż jest ona bardziej opłacalna niż zakup nowego turbo.


Uszkodzona turbina w mieście Korsze?

Samo miasto Korsze położone jest w granicach województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie kętrzyńskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Korosze. Historia miasta Korsze zaczyna się w wieku XVIII, kiedy to właśnie zostało założone, natomiast prawa miejskie uzyskało w roku 1962. Do początków wieku XIX miasto było majątkiem ziemskim. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Korsze to około 4 kilometry kwadratowe, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 4300 osób.

Przez miasto Korosze przebiega droga wojewódzka numer 590 (Barciany → Korsze → ReszelBiskupiec).

Zabytki miasta Korsze, które warto zobaczyć, będąc na wycieczce, to przede wszystkim: kościół pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego z 1903 roku w stylu neogotyckim, dawny kościół ewangelicki z 1903 roku, dwie zabytkowe wieże ciśnień z XIX wieku, zabytkowe kamieniczki z XIX wieku z ulicy Wojska Polskiego, siedziba Miejskiego Ośrodka Kultury przy ulicy Wolności. Gospodarka miasta Korosze rozwija się bardzo dobrze, czego świetnym przykładem jest pracownia regeneracji turbosprężarek, w której turbiny po awarii regenerują wszyscy posiadacze diesli z miasta i okolic. Klienci pracowni w Koroszach o wiele częściej wybierają opcję regeneracji turbo, gdyż zakup nowe turbiny to duży koszt, co jest związane z dużymi kosztami produkcji nowych turbin, gdzie potrzebne są do tego odpowiednie drogie materiały. Ceny, jakie oferuje pracownia w Korszach za usługę diagnostyki i regeneracji turbo, zostały zebrane w tabeli poniżej.

Turbina po wyważaniu w autoryzowanej pracowni w Korszach Naprawiona w profesjonalny sposób turbina z Korsz

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Korszach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Korszach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Korszami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Korsz 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Korsze 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Korszach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Korsze)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Korszach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Korsz do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Korsz turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
11-430 Korsze Kolonia Wolność Wolności KZS01A 54.168171/21.143900 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.