Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 38-213 Kołaczyce

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarki w Kołaczycach jest możliwa? Ależ oczywiście drodzy kierowcy, że istnieje taka możliwość! Z serwisem Regeneracja Turbosprężarek szybko odnajdziesz warsztat regenerujący turbiny w mieście Kołaczyce. Kołaczyce to miasto usytuowane w województwie podkarpackim, na obszarze powiatu jasielskiego. W latach 1975 do 1998 miasteczko należało administracyjnie do województwa krośnieńskiego. Miejscowość Kołaczyce jest siedzibą parafii świętej Anny, należącej do dekanatu Brzostek. Z Kołaczycami sąsiadują od strony północnej Bukowa i Sowina, od zachodniej części z Kłodawą oraz Ujazdem, a od wschodu oraz południa z Nawsiem Kołaczyckim. Liczba ludności zamieszkująca terytorium Kołaczyc to 1420 osób, a powierzchnia całkowita miasta wynosi 7,15 kilometrów kwadratowych.


Dojazd do Kołaczyc i usługa naprawy turbo w Kołaczycach

Przez miasto Kołaczyce przebiega droga krajowa numer 73 (Wiśniówka → Kielce → Morawica → Busko-ZdrójSzczucinDąbrowa Tarnowska → Tarnów → PilznoJasło). To właśnie tą drogą dojedziesz do Kołaczyc, aby móc zobaczyć szereg pięknych zabytków, do których należą: rynek miejski z fontanną, dom z podcieniami z 1792 roku, kapliczka z I połowy XIX wieku, figura Matki Boskiej w rynku, figura św. Franciszka z 1885 roku oraz cmentarze wojenne. Wśród licznych zabytków wyróżnia się w pobliżu Kołaczyc kilka warsztatów mechanicznych. Na szczególną uwagę w Kołaczycach zasługuje serwis samochodowy świadczący następujące usługi: czyszczenie turbo, wyważanie turbiny, wymiana zmiennej geometrii, regeneracja turbosprężarek, montaż i demontaż turbo. Wymienione zabiegi specjaliści od turbo wykonują przy pomocy najlepszej marki maszynach, mowa o niemieckiej firmie Schenck.

W Kołaczycach dzięki posiadaniu wyważarek, myjek ultradźwiękowy i wysokociśnieniowych dokonują regeneracji turbosprężarki, która jest w stanie w pełni przywrócić jej fabryczne osiągi i parametry. Dużym plusem firmy z Kołaczyc jest możliwość załatwienia naprawy turbo za pośrednictwem kuriera, gdyż współpracuje ona firmą kurierską DPD. Tak więc do mechaników z Kołaczyc mogą przesyłać swoje turbiny mieszkańcy całej Polski.

Cennik z najniższymi cenami odnoszącymi się do regeneracji turbo oraz naprawy turbin do wszystkich marek samochodów w Kołaczycach znajduje się w poniżej zamieszczonej tabelce.

Turbina po wizycie w ASO w nowoczesnej pracowni z Kołaczyc Turbosprężarka gotowa do wysłania do klienta z Kołaczyc

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kołaczycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kołaczycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kołaczycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kołaczyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kołaczyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kołaczycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kołaczyce)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.