Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 05-230 Kobyłce • Wyszukaj najlepszy warsztat z Kobyłki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

W drodze do Warszawy przez Kobyłkę twoja turbina uległą awarii i potrzebujesz ją zregenerować? Dobrze trafiłeś, w mieście Kobyłka znajduje się najlepsza pracownia regeneracji turbosprężarek w okolicy. Opcja regeneracji jest coraz częściej wybierana przez użytkowników diesli, gdyż wymiana części na nową turbinę to zbyt duży koszt. Miasto Kobyłka położone jest w granicach województwa mazowieckiego, w powiecie wołomińskim i należy do aglomeracji warszawskiej, gdzie do samej stolicy od miasta jest jedynie 17 kilometrów. Dawniej miasto było szlachecką wsią założoną w XVI wieku. Powierzchnia, którą zajmuje miasto Kobyłka to około 20 kilometrów kwadratowych, z czego około 47 procent to użytki rolne, a liczba osób zamieszkujących miasto to około 22770 osób. Kobyłka graniczy z wieloma miastami takimi jak: Zielonka, Marki, Gmina Radzymin, Wołomin i Gmina Wołomin.


Pracownia w Kobyłce oferuje usługi regeneracji turbin po awarii

Przez miasto przebiegają drogi wojewódzkie i ekspresowe takie jak: wojewódzka 634 (Warszawa → ZielonkaWołomin → Miąse → Tłuszcz → Wólka Kozłowska) i ekspresowa S8 (Magnice → Wrocław → OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzZduńska WolaŁaskPabianiceRzgów → Łódź → Piotrków Trybunalski → Tomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonówNadarzyn → Janki Małe → Warszawa → MarkiRadzyminWyszkówTrzcianka Ostrów MazowieckaZambrów → Stare Jeżewo → Białystok).

Jakie miejsca warto odwiedzić, będąc w mieście Kobyłka? Przede wszystkim rynek w kształcie trójkąta, Pałacyk Biskupa Załuskiego, bazylikę świętej Trójcy w stylu barokowym, która została ufundowana przez Marcina Załuskiego, budynek dróżnika z XIX wieku. Miasto podzielone jest na dzielnice: Antolek, Mareta, Grabicz, Kobylak, Kolonia Chór, Sosnówka, Zalasek, Piotrówek, Jędrzejek, Maciołki, Nadarzyn, Stefanówka, Turów, Źródnik. Miasto poza pięknymi zabytkami chwali się też najlepszą w okolicy pracownią regeneracji turbosprężarek, która zajmuje się tym w mieście Kobyłka. Oferta pracowni w Kobyłce zawiera diagnostykę, czyszczenie, wyważanie i regenerację turbin. Dla komfortu klientów, z całego miasta Kobyłka zostały zebrane i umieszczone w tabeli poniżej najlepsze ceny za regenerację.

Turbo przed montażem u fachowców z Kobyłki Dokładnie wyczyszczone z nagaru turbo z Kobyłki

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kobyłce

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kobyłce 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kobyłką 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kobyłki 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kobyłka 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kobyłce 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kobyłka)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kobyłce nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kobyłki do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kobyłki turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-230 Kobyłka Stefanówka Bohaterów Ossowa KOB01N 52.327469/21.217461 Wyszukaj
05-230 Kobyłka Sosnówka Nadarzyńska KOB01A 52.335060/21.223181 Wyszukaj
05-230 Kobyłka Mareta Księdza Antoniego Zagańczyka POP-KOB4 52.339340/21.194490 Wyszukaj
05-230 Kobyłka Mareta Księdza Antoniego Zagańczyka KOB02A 52.338020/21.181860 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.