Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 62-270) Kłecko • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz warsztatu do regeneracji turbo w Kłecku? Dzięki naszemu serwisowi Regeneracja turbosprężarek jesteś w stanie znaleźć odpowiedni warsztat dostosowany do twoich potrzeb i preferencji. Ze względu na zwiększającą się liczbę diesli, zwiększa się też liczba warsztatów zajmujących się profesjonalną regeneracją turbo. Warsztaty te pracują na nowych i oryginalnych częściach przy procesie regeneracji, co zapewnia najlepszy efekt finalny regeneracji.


Jak przebiega proces regeneracji turbiny w warsztacie w Kłecku

Samo miasto Kłecko położone jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie gnieźnieńskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Kłecko. Powierzchnia Kłecka to około 9,6 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2647 osób. Pierwsze ślady osadnictwa na terenach Kłecka pochodzą już z czasów paleolitu, a samo miasto powstało w IX wieku, a swoje prawa miejskie uzyskało w roku 1265, które zostały potwierdzone w 1450 przez Kazimierza Jagiellończyka. Do zabytków Kłecka zalicza się: kościół świętego Jerzego i świętej Jadwigi wybudowany w roku 1510 i przebudowany w 1781 z renesansowym ołtarzem z 1596 roku, rynek z domami z XIX wieku, grodzisko piastowskie z X wieku i domy z 1840 roku.

Przez Kłecko można przejechać, korzystając z drogi wojewódzkiej numer 190 (KrajenkaSzamocinMargoninWągrowiecGniezno).

Miasto Kłecko bardzo dobrze rozwija się pod względem gospodarczym, a więc nie brakuje tu też aut, a wśród nich diesli. Dlatego też takie miejsce jak warsztat regeneracji turbosprężarek, w przypadku awarii turbiny to wybawienie, ponieważ koszty nowej turbiny są o wiele wyższe w porównaniu do usługi regeneracji. W tym momencie technika poszła tak na przód, że turbiny regenerowane odzyskują fabryczne osiągi i nie różnią się wiele od nowych turbiny, pomijając oczywiście poniesione za nie koszty. Cennik dla miasta Kłeck za usługę regeneracji turbin znajdują się w tabeli poniżej, gdzie można też wyróżnić usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie, wyważanie, naprawa turbiny.

Turbina przed wymianą w pracowni z Kłecka Naprawiona i wyczyszczona z zabrudzeń turbina z Kłecka

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kłecku

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kłecku 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kłeckiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kłecka 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kłecko 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kłecku 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kłecko)

Opis

Loader

W Kłecku nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kłecka do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kłecka turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-270 Kłecko Majdany Ignacego Jana Paderewskiego KEC01A 52.639690/17.425690 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.