Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 62-280) Kiszkowo • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Przejeżdżając przez miejscowość Kiszkowo, doszło do sytuacji, w której Twoja turbosprężarka przestała działać tak jak należy? Usłyszałeś głośny gwizd i zauważyłeś zdecydowany spadek mocy? W owej sytuacji musisz jak najszybciej udać się do specjalisty od turbosprężarek, których na szczęście w obrębie Kiszkowa nie brakuje, a dokładne ich adresy znajdziesz na stronie Regeneracja Turbosprężarek. Kiszkowo to wieś w Polsce, znajdująca się na terytorium województwa wielkopolskiego, w powiecie gnieźnieńskim, w gminie Kiszkowo. Liczba mieszkańców dla Kiszkowa to 1178 osób.


Czy w Kiszkowie jest możliwość zregenerowania uszkodzonej turbiny? 

W obrębie Kiszkowa sytuują się dwa piękne, warte obejrzenia zabytki, należą do nich: drewniany kościół św. Jana Chrzciciela z 1733 roku z murowaną kaplicą z 1695 roku oraz neogotycki poewangelicki kościół z przełomu XIX/XX wieku, obecnie katolicki pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przez rejony Kiszkowa przebiega ciąg drogi wojewódzkiej o numerze 197 (Sławica → Rejowiec → Kiszkowo → Gniezno). W Kiszkowie nie brakuje samochodów osobowych, w których w osprzęcie silnika zamontowane są turbosprężarki. Mechanicy z Kiszkowa zdając sobie sprawę, z tego, że turbiny to dosyć awaryjne urządzenia założyli na terenie Kiszkowa zakład mechaniki samochodowej, który wyposażony jest w specjalistyczną pracownię regeneracji turbin samochodowych. Dzięki specjalnym maszynom niemieckiej marki Schenck fachowcy od turbo w Kiszkowie wykonują następujące usługi: regeneracja turbo, remont turbiny, czyszczenie łopatek turbosprężarek, wymiana zmiennej geometrii oraz montaż i demontaż turbo.

Cennik za wymienione wyżej usługi, mające na celu zregenerowanie turbo dla miejscowości Kiszkowo znaleźć można w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbosprężarka po wyważaniu u fachowców z Kiszkowa Przywrócona do sprawności turbina samochodowa z Kiszkowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kiszkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kiszkowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kiszkowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kiszkowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kiszkowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kiszkowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kiszkowo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kiszkowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kiszkowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kiszkowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-280 Kiszkowo Dworcowa KSK01N 52.590691/17.256901 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.