Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 64-530) Kaźmierzu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek po awarii w Kaźmierzu dostępna od ręki! Jeśli szukasz w Kaźmierzu odpowiedniego miejsca do regeneracji uszkodzonej turbiny, to polecamy wybrać jeden z warsztatów zajmujących się regeneracja turbin. Codziennie mechanicy z warsztatów zmagają się z licznymi usterkami turbosprężarek, niektóre z nich to: brak oleju, zły olej, niewłaściwa eksploatacja, uszkodzenie ciałem obcym. Dlatego też w trosce o swoje turbo warto zadbać o takie aspekty jak właściwy olej silnikowy, a na pewno wydłuży to życie turbiny.


Gdzie w Kaźmierzu oddać do regeneracji uszkodzone turbo?

Sama wieś Kaźmierz zlokalizowana jest w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie szamotulskim, w gminie Kaźmierz, nad rzeką Samą i około 20 kilometrów od Poznania. Kaźmierz jest siedzibą swojej gminy. Liczba mieszkańców Kaźmierza to około 4000 osób. Pierwsze wzmianki o Kaźmierzu pochodzą z roku 1298, od roku 1384 Kaźmierz było miastem do wieku XIX. Zabytki Kaźmierza, jakie można zobaczyć, będąc we wsi to: późnogotycki kościół z XV wieku, zespół dworsko-pałacowy z XIX wieku z pałacem w stylu neogotyckim, budynki byłego dworca kolejowego z początku XX wieku, ratusz.

W Kaźmierzu można znaleźć fabrykę serów topionych „Hochland”, liczne sklepy no i oczywiście warsztat zajmujący się regeneracją turbin. Jak wiadomo, koszt nowej turbiny często przekracza możliwość posiadaczy diesli, dlatego też opcja regeneracji turbo na miejscu to świetny pomysł, Regeneracja na nowych i oryginalnych częściach pozwala przywrócić turbinie fabryczne osiągi, a to wszystko za niską i atrakcyjną cenę. Takie czynności jak: diagnostyka, czyszczenie, regeneracja to podstawa procesu regeneracji turbo w warsztacie w Kaźmierzu. Cennik dla zainteresowanych regeneracją klientów znajduje się w tabli poniżej.

Turbo po czyszczeniu u fachowców w Kaźmierzu Przywrócona do pełnej sprawności turbina samochodowa z Kaźmierza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kaźmierzu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kaźmierzu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kaźmierzem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kaźmierza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kaźmierz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kaźmierzu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kaźmierz)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kaźmierzu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kaźmierza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kaźmierza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-530 Kaźmierz Targowa KAZ01A 52.513329/16.584410 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.