Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 58-540 Karpacz

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja turbosprężarek w mieście Karpacz dostępna tylko w nowoczesnej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście! Tu w Karpaczu w pracowni przeprowadzana jest szczegółowa diagnostykę turbo, a dopiero potem czyszczenie, wyważanie i regeneracja, dzięki czemu uzyskiwane są najlepsze efekty regeneracji i turbo odzyskuje fabryczne osiągi, co cenią sobie klienci, którzy tę opcję wybierają.


Profesjonalna regeneracja i naprawa turbin w Karpaczu

Samo miasto Karpacz położone jest w granicach województwa dolnośląskiego, w powiecie jeleniogórskim, w Sudetach Zachodnich, w dolinie rzeki Łomnicy. Tereny miasta Karpacz to około 38 kilometrów kwadratowych, z czego ponad 60 procent to użytki leśne, a liczba mieszkańców miasta to około 4800 osób. Pierwsza osada na terenie Karpacza powstała w XII wieku, a pierwsze informacje na temat Karpacza pojawiły się w „Księgach Walońskich” w XIV wieku, prawa miejskie miasto uzyskało dopiero w roki 1959.

Obok miasta Karpacz przebiegają drogi takiej jak: wojewódzka numer 366 (PiechowiceKowary), wojewódzka numer 368 (Ogorzelec → Przełęcz Okraj), krajowa numer 3 (ŚwinoujścieNowa SólLubin → Legnica → Bolków → Jelenia Góra → Jakuszyce).

Zabytki miasta Karpacz, które warto zobaczyć, będąc na wycieczce to: Karczma Sądowa z roku 1735, która obecnie jest domem wczasowym Morskie Oko, kościół parafialny pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny z 1910 roku, kościół pomocniczy pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa z 1908 roku, dawny dworzec kolejowy z 1925 roku, zespół kościoła „Wang”. Gospodarka miasta Karpacz związana jest z turystyką ze względu na Karkonosze i najwyższy szczyt Sudetów – Śnieżkę. Oprócz turystyki bardzo dobrze rozwija się tu handel i usługi, a dobrym przykładem firmy usługowej jest pracownia regeneracji turbosprężarek, gdzie swoje turbiny regenerują wszyscy posiadacze diesli w Karpaczu, ale także turyści tu przyjeżdżający tu autami, których turbo w drodze padło z różnych przyczyn. Ceny, jakie oferuje pracownia w Karpaczu, zostały zebrane w tabeli poniżej i zawierają ceny za usługę regeneracji turbo.

Turbina po wizycie w ASO w autoryzowanym serwisie w Karpaczu Naprawione i zregenerowane turbo z Karpacza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Karpaczu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Karpaczu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Karpaczem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Karpacza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Karpacz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Karpaczu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Karpacz)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.