Localizations image

Czyszczenie turbosprężarki i regeneracja turbin pod Kamieńcem (kod pocztowy 64-061) i w Kamieńcu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.90

Jadąc przez Kamieniec, twoja turbina uległa awarii i chcesz ją zregenerować? Polecamy w Kamieńcu wybrać się do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie fachowcy przy użyciu odpowiednich maszyn przywracają turbinie nowe życie i fabryczne osiągi. Dodatkowo serwis w Kamieńcu pracuje tylko na nowych oryginalnych częściach, co jest bardzo istotne, ponieważ wiele innych tego typu miejsc używa chińskich zamienników, co nie daje stuprocentowej gwarancji jakość.


Czy w Kamieńcu możliwa jest regeneracja uszkodzonych turbosprężarek?

Jeśli chodzi o samą wieś Kamieniec, to jest ona położona w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie grodziskim, w gminie Kamieniec, której to wieś jest siedzibą. We wsi Kamieniec aktualnie mieszka około 1150 osób. Pierwsze informacje na temat wsi Kamieniec pochodzą z roku 1303, a wśród zabytków wsi można wyróżnić kościół świętego Wawrzyńca z XVI wieku, odbudowany w XX wieku w stylu neogotyckim, a także park z połowy XIX wieku.

Przez wieś Kamieniec przebiega jedna z dróg wojewódzkich, a mianowicie droga numer 308 (Nowy Tomyśl → Grodzisk Wielkopolski → Kościan → Kunowo).

Jeśli szukasz w Kamieńcu odpowiedniego miejsca regeneracji turbiny, to serwis regeneracji turbosprężarek to idealne miejsce. Oferta serwisu w Kamieńcu opiera się na szczegółowej diagnostyce turbiny, jej czyszczeniu, regeneracji wyważaniu, a dodatkowa na każdą turbinę po regeneracji udzielana jest roczna gwarancja bez limitu kilometrów, co jest bardzo dużym plusem firmy. Cennik dla klientów wsi Kamieniec wraz z szacowanymi kosztami za regenerację znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo przed demontażem w autoryzowanym serwisie w Kamieńcu Naprawiona w pełni turbosprężarka dostarczona do mechaników z Kamieńca

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kamieńcu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kamieńcu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kamieńcem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kamieńca 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kamieniec 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kamieńcu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kamieniec)

Opis

Loader

W Kamieńcu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kamieńca do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kamieńca turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
64-061 Kamieniec Stawowa KAM260 52.167549/16.457081 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.