Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 83-260 Kaliskiej • Wyszukaj najlepszy warsztat z Kaliskiej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.71

Czy w Kaliskiej na Pomorzu odnajdziecie mechanika, który podejmie się naprawy Twojej zużytej turbosprężarki? Owszem, bez najmniejszego problemu w Kaliskiej zregenerujecie turbinę, a szczegółowe informacje na temat usługi regeneracji turbo we wsi Kaliska odnajdziecie na stronie Regeneracja Turbosprężarek. A gdzie w ogóle znajduje się wieś Kaliska? Zatem miejscowość Kaliska sytuuje się w województwie pomorskim, na obszarze powiatu starogardzkiego, w gminie Kaliska. Gęstość zaludnienia dla Kaliskiej wynosi 2268 mieszkańców.


Usługa regeneracji turbin dla miejscowości Kaliska

Miejscowość Kaliska sytuuje się przy drodze wojewódzkiej numer 241 (TucholaSępólno KrajeńskieWięcborkNakło nad NoteciąWągrowiecRogoźno). Drogami Kaliskiej przejeżdża bardzo duża liczba samochodów osobowych. Prawie w każdym z przejeżdżających tędy pojeździe spotyka się obecność silnika wysokoprężnego oraz mechanizmu turbosprężarki. Z czasem niestety może dojść do awarii turbo, głównie z powodu zaniedbań od strony kierowców, takich jak: nieregularna wymiana oleju, gwałtowne przyspieszanie zaraz po uruchomieniu silnika oraz bezpośrednie gaszenie samochodu po zakończeniu jazdy (powinniśmy odczekać minimum 30 sekund przed wyłączeniem silnika). Jednakże mimo przestrzegania wszystkich zasad co do prawidłowego funkcjonowania turbiny może dojść do wielu usterek. W przypadku zetknięcia się z jakąkolwiek usterką turbosprężarki na terenie wsi Kaliska powinniśmy w miarę jak najszybciej udać się do specjalisty od turbo, który dzięki specjalistycznym maszynom i sprzętom dokona regeneracji naszej turbosprężarki.

Usługami świadczonymi na terenie miejscowości Kaliska są: regeneracja turbiny, remont uszkodzonych elementów turbo, wyważanie turbin, wymiana zmiennej geometrii oraz czyszczenie łopatek turbosprężarki. Cennik za wymienione usługi w Kaliskiej znajdziecie w poniżej zamieszczonej tabelce.

Turbo po regeneracji na stole w pracowni w Kaliskiej Zregenerowany mechanizm turbo przesłany z Kaliskiej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Kaliskiej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Kaliskiej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Kaliską 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Kaliskiej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Kaliska 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Kaliskiej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Kaliska)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Kaliskiej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Kaliskiej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Kaliskiej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
83-260 Kaliska Długa KLI01N 53.903622/18.222300 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.