Localizations image

Zregeneruj turbo w Jelczu-Laskowicach • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 55-230 Jelcza-Laskowic

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.70

Będąc w Jelczu-Laskowicach turbina padła i nie wiesz, gdzie można ją zregenerować? Z tym problemem pomoże ci serwis Regeneracja Turbosprężarek. Na przyszłość warto pamiętać, że głównie przyczyny awarii turbosprężarek to przede wszystkim brak oleju silnikowego lub jego zanieczyszczenie, zużycie części lub po prostu niewłaściwa eksploatacja auta. Mimo tego ciągle zdarzają się awarie diesli, z tego też względu w Jelczu-Laskowicach znajduje się jeden z najnowocześniejszych serwisów regenerujących turbiny, przy pomocy profesjonalnych maszyn. Jelcz-Laskowice położone jest w województwie dolnośląskim, w powiecie oławskim i należy do aglomeracji wrocławskiej. Miasto położone jest na prawym brzegu Odry i jest oddalone jedynie o 22 kilometry od Wrocławia i 57 kilometrów od Opola.


Serwis w Jelczu-Laskowicach i regeneracja turbosprężarek

Przez miasto Jelcz-Laskowice przebiega droga wojewódzka numer 455 (Wrocław → Jelcz-Laskowice → Oława).

Pierwsze wzmianki na temat miasta pochodzą z XIII wieku, a więc miasto posiada bogatą historię, a więc nie brakuje tutaj również pięknych zabytków do zwiedzania, takich jak: kościół parafialny pod wezwaniem świętego Stanisława w Laskowicach z XVII wieku, ruiny zamku wodnego w Jelczu, który istniał już prawdopodobnie w VI wieku, pałac w Jelczu, pomnik Jana Pawła II postawiony w jego pierwszą rocznicę śmierci. Gospodarka miasta bardzo dobrze się rozwija, swoje siedziby mają tutaj firmy takie jak: Toyota, Jelcz Sp. z o.o., Ronal Polska. Wszystkie te czynniki wpływają na duży ruch na drogach, dlatego właśnie powstał wyżej wymieniony nowoczesny warsztat zajmujący się regeneracją turbin w Jelczu-Laskowicach, a tabela poniżej obrazuje szacowane koszty za naprawy.


Regeneracja Turbiny Jelcz-LaskowiceSerdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Jelczu-Laskowicach, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Józefa Bożka 15
Kod pocztowy: 55-231 Jelcz-Laskowice
Współrzędne GPS:
N 51° 2' 7.027'' E 17° 20' 19.895''

lub

Poczta Polska
Ulica: Techników 12
Kod pocztowy: 55-200 Jelcz-Laskowice

Turbina po serwisie na stole w laboratorium z Jelcza-Laskowic Turbosprężarka samochodowa po remoncie dostarczona z Jelcza-Laskowic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jelczu-Laskowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jelczu-Laskowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jelczem-Laskowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jelcza-Laskowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jelcz-Laskowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jelczu-Laskowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jelcz-Laskowice)

Opis

Loader

W Jelczu-Laskowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jelcza-Laskowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jelcza-Laskowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
55-230 Jelcz-Laskowice Osiedle Metalowców Chabrowa JLS01A 51.035679/17.340260 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.