Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (18-429) Jedwabnym • 1 warsztatów z Jedwabnego

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

W Jedwabnem mieści się warsztat samochodowy, w którym profesjonalnie będziesz mógł zregenerować swoją turbinę. Dokładniejsze informacje na temat regeneracji turbo w mieście Jedwabne znajdziesz dzięki wyszukiwarce na stronie Regeneracja Turbosprężarek, która wskazuje adresy mechaników od turbin. Jedwabne jest miastem widniejącym na mapie Polski w obrębie województwa podlaskiego, dokładnie w powiecie łomżyńskim. Jedwabne jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Jedwabne. Miasto Jedwabne uzyskało lokację miejską w 1736 roku, zdegradowane po 1827 roku, ponowne nadanie praw miejskich miało miejsce w roku 1927. Od roku 1975 do 1998 miasto administracyjnie należało do województwa łomżyńskiego. W Jedwabnem mieszka 1638 ludności, a powierzchnia miasta wynosi 4,54 kilometrów kwadratowych.


W Jedwabnie można skorzystać z usługi regeneracji turbosprężarki

W mieście Jedwabne znajduje się historyczny układ przestrzenny z prostokątnym ułożeniem ulic oraz z placem w centralnej jego części. W Jedwabnem z ciekawych miejsc na uwagę załguje również zabytkowy zespół dworski datowany na połowę XVIII-XIX wieku. Przez teren miasta Jedwabne biegnie jedna droga wojewódzka o numerze 668 (Piątnica Poduchowna → Przytuły → Osowiec). W tak ważnym i znanym mieście każdego dnia przewija się ogromna liczba samochodów, najwięcej osobowych, wyposażonych w układ turbo. Turbina jak wiadomo, od dawna posiada wiele zalet, między innymi pozwala na nieprzekraczanie obecnie obowiązującej normy emisji spalin oraz podwyższa moc silnika. Jednak turbina to niestety również czasami duże kłopoty, ponieważ turbina często ulega zniszczeniom, choćby dlatego, że jest narażona na działanie ogromnych sił i wysokich temperatur.

Nie ma sytuacji bez wyjścia, tak też i jest w przypadku awarii turbo. Tak więc gdy dojdzie w naszym samochodzie do usterki turbiny, najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie uszkodzonego turbo do pracowni regenerującej turbiny, w celu przywrócenia jej sprawności. Zadaniami mechaników w Jedwabnem są: czyszczenie turbo, wyważanie turbiny, wymiana zmiennej geometrii oraz innych zużytych części, regeneracja turbosprężarek, montaż, a także demontaż turbo/turbin. Podczas naprawiania turbosprężarek specjaliści od turbo używają tylko oryginalnych części i na każdą naprawioną turbinę dają 12-miesięczna gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.

Cennik z najniższymi cenami za poszczególne usługi profesjonalistów od turbo/turbin w mieście Jedwabne umieściliśmy specjalnie dla Państwa w poniższej tabeli. W celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat naprawy turbo w Jedwabnem można skorzystać z poniżej zamieszczonego numeru telefonu.

Turbina po demontażu w warsztacie z Jedwabnego Przygotowane do montażu turbo przywiezione z Jedwabnego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jedwabnym

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jedwabnym 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jedwabnym 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jedwabnego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jedwabne 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jedwabnym 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jedwabne)

Opis

Loader

W Jedwabnym nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jedwabnego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jedwabnego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
18-429 Jedwabne Nowa Wieś Wojska Polskiego JDW01A 53.284752/22.304489 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.