Localizations image

Gdzie w (43-384) Jaworzu zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Regeneracja uszkodzonych turbosprężarek we wsi Jaworze dostępna od ręki! Taką ofertę regeneracji oferuje w Jaworzu autoryzowany warsztat regeneracji turbosprężarek, który posiada w swojej kadrze najlepszych mechaników specjalizujących się w regeneracji podzespołów do diesli. Dużym plusem warsztatu w Jaworzu jest to, że regeneracja odbywa się przy użyciu nowych i oryginalnych części prosto od producenta oraz przy użyciu specjalistycznych maszyn do regeneracji.


Gdzie w Jaworzu można zregenerować uszkodzoną turbinę?

Jeśli chodzi o wieś Jaworze, to jest ona położona w granicach województwa śląskiego, w powiecie bielskim, w gminie Jaworze, której wieś jest siedzibą. Powierzchnia wsi Jaworze wynosi 21 kilometrów kwadratowych, natomiast liczba mieszkańców wsi to około 7000 osób. W latach 1975-1998 wieś Jaworze administracyjnie podlegała pod województwo bielskie. Pierwsze wzmianki na temat wsi Jaworze pochodzą z roku 1305, a jednym z zabytków wsi jest pałac wybudowany pod koniec wieku XVIII.

Obok wsi Jaworze biegnie droga ekspresowa S52 (Cieszyn → Bielsko-Biała → Głogoczów → Kraków) oraz ekspresowa S1 (Pyrzowice → Dąbrowa Górnicza → Sosnowiec → Mysłowice → Bielsko-Biała → Żywiec → Zwardoń).

Wieś Jaworze posiada dobre połączenia drogowe oraz stale rozwija się terytorialnie o gospodarczo, a więc na drogach miasta nie brakuje aut z silnikami diesla. To właśnie dla nich w Jaworzu powstał warsztat zajmujący się profesjonalną regeneracją uszkodzonych turbin. Oferta warsztat w Jaworzu to przede wszystkim regeneracja i naprawa turbo, ale także jego czyszczenie, diagnostyka i wyważanie w celu uzyskania jak najlepszych efektów regeneracji. Dla zainteresowanych klientów warsztatu w Jaworzu poniżej został zamieszczony szczegółowy cennik usług.

Turbina po serwisie w pracowni z Jaworza Przywieziona z Jaworza turbina samochodowa przystosowana do regeneracji

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jaworzu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jaworzu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jaworzem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jaworza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jaworze 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jaworzu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jaworze)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Jaworzu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jaworza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jaworza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
43-384 Jaworze Pałacowa JWZ01G 49.795891/18.948139 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.