Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (05-090) Jaworowej • 1 warsztatów z Jaworowej

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Czy w Jaworowej zregenerujesz zepsute lub uszkodzone mechanicznie turbo? Tak w Jaworowej szybko pozbędziesz się problemu popsutej turbiny, bo od niedawna na terenie Jaworowa funkcjonuje nowoczesna pracownia regeneracji i remontu turbo. Dokładne dane na temat usługi regeneracji turbosprężarki we wsi Jaworowa odnajdziesz na stronie internetowej pod tytułem Regeneracja Turbosprężarek. Miejscowość Jaworowa to wieś w Polsce położona na terenie województwa mazowieckiego, w powiecie pruszkowskim, w gminie Raszyn. Nazwa miejscowości, czyli Jaworowa pochodzi od jaworów, dawniej bujnie rosnących na tych terenach.


Regeneracja turbin dla mieszkańców Jaworowej

Przez terytorium Jaworowej niemalże każdego dnia przejeżdża setki, a nawet tysiące samochodów osobowych oraz pojazdów ciężarowych. Jak podają statystyki w samochodach poruszających się rejonami wsi Jaworowa, spotykamy bardzo często obecność mechanizmu turbo. Turbo to układ pozwalający kierowcom na uzyskanie znacznie wyższych osiągów silnika, złożony z turbiny oraz sprężarki, stąd właśnie wzięła się nazwa tego urządzenia, czyli turbosprężarka. Dzięki posiadaniu turbiny w naszych samochodach, samochody nie przekraczają obowiązującej w obecnych czasach normy emisji spalin. Niestety czasami jak w przypadku każdego innego elementu dochodzi do różnego rodzaju usterek turbo. Przeważnie z winy samych kierowców turbiny ulegają uszkodzeniom takim jak: połamanie łopatek turbiny, wytarcie koła kompresji, urwanie wałka i wielu innych. Podczas użytkowania turbo przede wszystkim należy pamiętać o regularnej wymianie oleju silnikowego oraz o wymianie filtra powietrza, dzięki temu żywotność mechanizmu turbiny będzie znacznie dłuższa.

Mechanicy z okolic Jaworowej założyli niedawno pracownię regeneracji turbin, dlatego na terenie Jaworowej nie musimy się martwić co zrobić w przypadku awarii turbin. Dzięki posiadaniu maszynom i sprzętom niemieckiej marki Schenck fachowcy z wsi Jaworowa dokonują niemalże stuprocentowej regeneracji turbo. Najniższe ceny za remont oraz regenerację turbosprężarek w Jaworowej znajdują się w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbosprężarka po wyważaniu w laboratorium w Jaworowej Wyregulowana oraz wyczyszczona w odpowiedni sposób turbina przywieziona z Jaworowej

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jaworowej

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jaworowej 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jaworową 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jaworowej 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jaworowa 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jaworowej 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jaworowa)

Opis

Loader

W Jaworowej nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jaworowej do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jaworowej turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-090 Jaworowa Warszawska JWW01C 52.145828/20.949310 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.