Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 37-232) Jaworniku Polskim

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.63

Czy w Jaworniku Polskim znajduje się serwis mechaniczny specjalizujący się regeneracją turbin? Tak na terytorium Jawornika Polskiego usytuowany jest autoryzowany warsztat mechaniki samochodowej specjalizujący się regeneracją oraz naprawą turbo i turbin, a dokładne dane na jego temat znajdziesz poprzez serwis Regeneracja Turbosprężarek. Jawornik Polski to miejscowość zlokalizowana na terenie województwa podkarpackiego, dokładnie w powiecie przeworskim, na terenie gminy Jawornik Polski. Liczba mieszkańców żyjących na obszarze Jawornika Polskiego to dokładnie 1186 osób.


Usługa regeneracji turbo dla Jawornika Polskiego

Na terenie Jawornika Polskiego znajduje się spora liczba interesujących zabytków, a należą do nich: okazały kościół parafialny pod wezwaniem świętego Andrzeja Apostoła z lat 1838–1839, z XIX i XX-wiecznym wyposażeniem, cmentarz kościelny, plebania z 1917 roku, kaplica grobowa rodziny Górskich, na cmentarzu grzebalnym z 1850 roku oraz dworzec przeworsko-dynowskiej kolejki wąskotorowej. Przez rejony wsi Jawornik Polski przebiega droga wojewódzka numer 835 (Lublin → Wysokie → BiłgorajSieniawaPrzeworskKańczugaDynów → Grabownica Starzeńska). Drogami w Jworniku Polskim przejeżdża ogrom samochodów osobowych i ciężarowych, w których znajdują się urządzenia turbin. A co w przypadku nagłej usterki turbo w Jaworniku Polskim? Nie musimy się martwić, ponieważ na terenie Jawornika Polskiego funkcjonuje specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek samochodowych marek takich jak: IHI, Garrett, Holset, KKK, Toyota, Mitsubishi i wiele innych.

W Jaworniku Polskim można załatwić naprawę oraz regenerację turbo za pomocą kuriera, ponieważ omawiany autoryzowany serwis mechaniczny współpracuje z firmą kurierską DPD. Cennik za usługi dotyczące regeneracji turbin w Jaworniku Polskim widnieje w poniżej umieszczonej tabelce.

Turbo po serwisie w autoryzowanym serwisie z Jawornika Polskiego Zregenerowana w specjalistycznej pracowni turbina samochodowa otrzymana z Jawornika Polskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jaworniku Polskim

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jaworniku Polskim 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jawornikiem Polskim 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jawornika Polskiego 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jawornik Polski 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jaworniku Polskim 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jawornik Polski)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Jaworniku Polskim nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jawornika Polskiego do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jawornika Polskiego turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
37-232 Jawornik Polski Jawornik Polski 407 JPL01D 49.891602/22.290461 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.