Localizations image

Zregeneruj turbosprężarkę w (32-620) Jawiszowicach • 1 warsztatów z Jawiszowic

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Słynna wioska Jawiszowice a możliwość szybkiej oraz skutecznej regeneracji turbiny? Serwis internetowy Regeneracja Turbosprężarek dokładnie objaśni zakłopotanym kierowcom jak dojechać do mechanika z Jaszowic, specjalizującego się w profesjonalnej naprawie turbo. A teraz powiemy kilka słów o samych Jawiszowicach. Wieś Jawiszowice położona jest w Polsce, w województwie małopolskim, na terytorium powiatu oświęcimskiego, w obrębie gminy Brzeszcze. Powierzchnia dla Jawiszowic to dokładnie 1529 ha, a liczba ludności wynosi blisko siedem tysięcy osób.


O regeneracji turbosprężarek w Jawiszowicach

Zabytkami na terenie Jawiszowic są: XVII - wieczny kościółek drewniany w stylu barokowym pod wezwaniem św. Marcina, owa świątynia wzniesiona została w 1692 r. na miejscu spalonego wcześniejszego kościoła z 1511 roku oraz zespół XVIII i XIX-wiecznych kapliczek przydrożnych. Przez rejony wsi Jawiszowice przebiega droga krajowa numer osiem (Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie → Magnice →  Nadarzyn → Warszawa →  RadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów → Białystok → Korycin → AugustówSuwałki → Budzisko). W rejonie tejże drogi oraz wielu innych uliczek zlokalizowanych na terenie Jawiszowic znajduje się każdego dnia niezliczona liczba samochodów ciężarowych, oraz pojazdów osobowych. W zdecydowanie większej liczbie przejeżdżających drogami Jawiszowic aut znajdziemy mechanizm turbosprężarki, które niestety jak wiadomo bardzo często się psują. Jednak w Jawiszowicach znajduje się warsztat mechaniki samochodowej, zajmujący się regeneracją oraz naprawą zużytych turbin.

Do każdej zregenerowanej turbosprężarki w Jawiszowicach mechanicy wręczają klientom protokół wyważania oraz 12-miesięczną gwarancję. Cennik za usługi dotyczące regeneracji turbo oraz remontu turbin znaleźć można w poniższej tabelce.

Turbina po regeneracji u fachowców w Jawiszowicach Naprawiona w pełni turbina samochodowa z Jawiszowic

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Jawiszowicach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Jawiszowicach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Jawiszowicami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Jawiszowic 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Jawiszowice 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Jawiszowicach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Jawiszowice)

Opis

Loader

W Jawiszowicach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Jawiszowic do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Jawiszowic turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
32-620 Jawiszowice Marszałka Józefa Piłsudskiego BSC125 49.969189/19.138020 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.