Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 88-160) Janikowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.67

Mieszkasz w Janikowie i nie wiesz, gdzie najlepiej zregenerować turbosprężarkę? W tym właśnie pomoże ci nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek. Najlepsze miejsce to nowoczesna pracownia regeneracji turbosprężarek w Janikowie. Warto zwrócić uwagę na to, że 80 procent uszkodzeń turbo spowodowanych jest: brakiem oleju silnikowego, zanieczyszczeniami w oleju, olejem słabej jakości, ciałem obcym w układzie olejowym. Dlatego bardzo ważne jest, aby przed każdą trasą sprawdzać stan oleju i w razie potrzeby wymień go.


W Janikowie można oddać do regeneracji turbinę po awarii

Samo miasto Janikowo położone jest w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, w powiecie inowrocławskim, nad Jeziorem Pakoskim oraz w rozwidleniu rzeki Noteć. Pierwsze informacje o Janikowie pochodzą z roku 1472 z dokumentu króla Kazimierza IV Jagiellończyka. W mieście zlokalizowana jest kolejowa stacja rozrządowa i jest największą stacją w województwie. Powierzchnia, jaką zajmuje Janikowo to około 9,5 kilometra kwadratowego, a liczba mieszańców miasta to około 8950 osób.

Mimo że miasto nie posiada bezpośrednio żadnych większych dróg, to obok miasta przebiega droga wojewódzka numer 255 (StrzelnoPakość).

Najważniejsze zabytki miasta Janikowo to: kościół świętego Jana Chrzciciela w Janikowie z 1460 roku, kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa z XX wieku, kościół ewangelicki z 1912 roku, plebania z XIX wieku, XIX wieczny pałac przy ulicy Kasprowicza, most kolejowy z XIX wieku, zabudowania cukrowni z XIX wieku. Jeśli chodzi o gospodarkę miasta Janikowo, to opiera się ona na przemyśle, handlu i usługach. Znajduje się tu wiele zakładów przemysłu meblarskiego, rozwija się tu też budownictwo i przemysł chemiczny, którego zakłady należą do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Jedną z firm usługowych jest właśnie pracownia regeneracji turbosprężarek, która jest znana w całym powiecie. Zasłynęła ona głównie z powodu nowoczesnych technologi regeneracji, połączonych z bardzo dobrą ceną na rynku, dzięki temu wszyscy okoliczni posiadacze zepsutych turbin lgną do Janikowa.

Turbina przed pakowaniem u specjalistów z Janikowa Naprawiona i wyważona turbina z Janikowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Janikowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Janikowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Janikowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Janikowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Janikowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Janikowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Janikowo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Janikowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Janikowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Janikowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
88-160 Janikowo Cukrownia Przemysłowa JNK01N 52.750690/18.116070 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.