Localizations image

Regeneracja turbosprężarek Isuzu w Kajkowie (kod pocztowy 14-100)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Powszechną usterką wymienianą wśród użytkowników, w samochodach osobowych sygnowanych marką Isuzu, jest problem z turbosprężarką, jaką jednak można kompetentnie naprawiać, a w skutek czego zrekonstruować możliwości układu doładowania. Żeby czasu pracy, jaki udostępniają wytwórcy na żywotność turbiny nie zmieniły usterki, przydałoby się dbać o zużycia filtrów a także zagwarantować naszemu samochodowi trochę czasu, na wpompowanie oleju silnikowego do turbin. Jest wiele wskazówek, które zawiadamiają kierowców o konieczności przeanalizowania kondycji turbiny, w tym dziwne dźwięki z silnika albo zwiększone zużycie oleju. Turbiny składają się z rdzenia, to znaczy turbiny i sprężarki, korpusów, na przykład korpusu ssącego, a instalowane są bez ustanku w komorze silnika, czyli w miejscu, w którym ciepłota turbosprężarki to nie problem. Pracownicy warsztatów Isuzu w Kajkowie od dłuższego czasu parają się marką, przez co doskonale pomagają z częstymi problemami, jak niesprawna turbina. Pod warunkiem że jeździsz ciężarówkami producenta Isuzu to istotne, że w Kajkowie da się wyszukać wysokospecjalistyczne warsztaty, pochylające się nad przywracaniem sprawności turbosprężarki do aut.

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek do samochodów Isuzu w Kajkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki z samochodów Isuzu w Kajkowie 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych marki Isuzu w Kajkowie 318 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Isuzu w Kajkowie 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii w turbo z samochodów Isuzu w Kajkowie 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki (robocizna + części) w marce Isuzu w Kajkowie 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Isuzu)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.