Localizations image

Regeneracja turbosprężarek • Hyundai S-Coupe • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Gdzie opłaca się kierować, aby skutecznie poddać regeneracji turbinę po wyjęciu z pojazdu z logo Hyundai model S-Coupe?

Aby skorzystać z naprawy turbosprężarki z auta marki Hyundai model S-Coupe rekomendujemy wybrać się do autoryzowanego zakładu naprawy turbosprężarek, w którym specjaliści od ręki zregenerują części, które uległy awarii.

Jakimi etapami charakteryzuje się procedura regeneracji turbosprężarek z aut marki Hyundai model S-Coupe w autoryzowanym oraz specjalistycznym zakładzie?

Następujące po sobie fazy wykonywane w warsztacie naprawy turbosprężarek prezentują się w samochodach z logo Hyundai model S-Coupe następująco:
 • Przyjmujemy niedziałające turbiny bezpośrednio od zleceniodawcy lub od pracownika firmy kurierskiej, z którego usług warto skorzystać w naszym warsztacie.
 • Przeprowadzamy szczegółową weryfikację turbo w celu znalezienia wielkości uszkodzeń i przyczyn awarii.
 • Czyścimy i regenerujemy niesprawne turbosprężarki z pojazdów marki Hyundai model S-Coupe na profesjonalnych stołach diagnostycznych stanowiących wyposażenie naszego warsztatu.
 • Po realizacji specjalistycznej usługi, którą jest regeneracja turbin, dostarczamy zregenerowane układy doładowania z samochodów osobowych z logo Hyundai model S-Coupe do rąk klienta bezpośrednio albo wysyłamy na jego adres dzięki opcji usługi kuriera.
 • Do turbiny po renowacji dołączamy gwarancję na piśmie pozbawioną limitu przejechanych kilometrów.

Jaka opłata łączy się z przeprowadzeniem renowacji systemu doładowania z auta z logo Hyundai model S-Coupe w naszym serwisie?

Kwota, którą klient powinien uiścić za naprawę systemu doładowania z auta z logo Hyundai model S-Coupe, zależy od rodzaju uszkodzeń elementu; za darmo natomiast wykonujemy sprawdzenie turbosprężarki.

W jaki sposób dostarczyć turbosprężarki z pojazdu marki Hyundai model S-Coupe do serwisu, w którym wykonuje się renowację turbosprężarek?

Najbardziej dogodnym oraz najszybszym sposobem dostarczenia układu doładowania do serwisu jest skorzystanie z oferty współpracującego z naszym serwisem pracownika firmy kurierskiej, jakiego pracownicy serwisu zarezerwują dla naszych klientów. Do zakładu można również osobiście doręczyć turbosprężarki wymagające naprawy.

Czy każda kategoria układów turbodoładowania zdemontowanych z samochodu marki Hyundai model S-Coupe może zostać poddany do remontu?

Wieloletnie doświadczenie dotyczące naprawy układów turbodoładowania w samochodach osobowych z logo Hyundai model S-Coupe pozwala stwierdzać, że jest możliwe, by poddać renowacji prawie każdy rodzaj układów turbodoładowania, w tym:
 • Turbiny ze zmienną geometrią VNT;
 • Doładowania składające się z wielu turbosprężarek;
 • Turbosprężarki [240].

Jakiego rodzaju oznaki wskazują na to, że w aucie z logo Hyundai model S-Coupe turbo funkcjonuje niewłaściwie z powodu uszkodzeń?

Specyficzne i częstokrotnie ujawniające się przejawy usterki turbo w aucie z logo Hyundai model S-Coupe to zazwyczaj:
 • czarny dym z wydechu,
 • zmniejszone osiągi,
 • zwiększony pobór paliwa,
 • trudności z odpaleniem samochodu,
 • falowanie obrotów silnika.

Z jakich przyczyn w układach turbodoładowania z samochodów z logo Hyundai model S-Coupe naprawą najskuteczniej zajmują się specjaliści z naszej pracowni?

Na temat tego, że warto skorzystać z usługi profesjonalnego warsztatu, aby poddać regeneracji turbiny z samochodów marki Hyundai model S-Coupe, przemawiają liczne przesłanki:
 • Każda usługa wiąże się z objęciem naprawionych elementów gwarancją.
 • Stawiamy na jak najlepsze wykształcenie naszych pracowników, a także na najwyższej klasy sprzęt.
 • Usługi w wysokiej jakości łączą się z niskimi cenami.
 • Możemy pochwalić się uzyskaniem autoryzacji światowych producentów związanych z turbo.
 • Naprawiamy turbo wykorzystując tylko oryginalne części
 • Posiadamy najlepiej rozwinięte w kraju zaplecze technologiczne w kwestii regeneracji turbosprężarek.
 • Naprawa turbo trwa tylko jeden dzień.

Hyundai S-Coupe, którego silnik posiadał turbosprężarkę podlegającą regeneracji lub naprawie turbiny, był produkowany w latach 1990-1996 z napędem na przednią oś, czyli FWD, który był przenoszony przez czterobiegową automatyczną lub pięciobiegową manualną skrzynię biegów. Nazwa S-Coupe pochodzi z połączenie dwóch słów, a mianowicie są to wyrazy takie jak „sport” i „coupe”. Jednostki napędowe zasilane paliwem oktanowym bez turbosprężarki podlegającej regeneracji, jakie wchodziły w gamę silnikową modelu S-Coupe to dwie rzędowe czwórki o pojemności 1,5 litra i mocy 83 koni mechanicznych oraz 1,5 litra o mocy 90 koni mechanicznych.

Turbosprężarka z Hyundaia S-Coupe po procesie regeneracji
Hyundai S-Coupe a naprawa turbin


Hyundai S-Coupe a regeneracja turbosprężarek do tego do modelu 

W 1993 roku samochód przeszedł facelifting, w którym zmieniono między innymi logo samochodu, nowe reflektory tylne oraz przedni zderzak, a także należy nadmienić, że dokonano lekkiej modernizacji kształtu nadwozia. Jednostka napędowa zasilana paliwem oktanowym, która została wyposażona w turbosprężarkę to rzędowa czwórka o pojemności skokowej 1495 centymetrów sześciennych i mocy 118 koni mechanicznych, 87 kilowatów, a przy 4500 obrotów na minutę generowała 167 niutonometrów. Kierowca prowadzący Hyundaia S-Coupe mógł maksymalnie rozpędzić się do 205 kilometrów na godzinę, a na liczniku sto kilometrów na godzinę zobaczył już po 7,4 sekundy. Turbina została zastosowana dopiero w 1993 roku, zwiększała ona moc silnika i była bardzo wysilona, dlatego też odpowiednia eksploatacja powinna dać jej dłuższe życie. Niestety niekiedy dochodzi do tego, że użytkownicy nie zdają sobie sprawy z tego, że silnik posiadający turbo powinien być bardziej dbale eksploatowany, w takich przypadkach dochodzi do uszkodzenia turbosprężarki, która podlega natychmiastowej regeneracji, aby odzyskała swoje fabryczne osiągi.

Marka Pojazdu Model Model Pojazdu (TYP) Pojemność Skokowa Silnika Moc Silnika (KM) Rok Produkcji Samochodu Numer Turbosprężarki Numer Producenta Samochodu Nazwa Producenta
Hyundai S-Coupe Coupe S 1.5 115 KM od 1992 466287-0001 466287-5005S 28231-22151 GARRETT
Hyundai S-Coupe Coupe S 1.5 115 KM od 1995 466287-5005S 466287-0005 28231-22152 GARRETT

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek Hyundai S-Coupe

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Hyundai S-Coupe 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych samochodów Hyundai S-Coupe 318 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Hyundai S-Coupe 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii Hyundai S-Coupe 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki Hyundai S-Coupe (robocizna + części) 399 złotych do ok. 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (auto Hyundai)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.