Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 74-100) Gryfino • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Dobra informacja dla wszystkich mieszkańców miasta Gryfino, którzy potrzebują zregenerować turbinę! Jest to możliwe w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek, najlepszej w mieście! Warto zwrócić uwagę, że turbiny z diesli po awarii trafiają coraz częściej do regeneracji z powodu na przykład braku oleju silnikowego, z powodu zanieczyszczeń w oleju czy też na przykład z powodu ciała obcego, które połamało łopatki zmiennej geometrii.


Najlepsze ceny za usługę regeneracji w Gryfinie

Samo miasto Gryfino położone jest w województwie zachodniopomorskim, w powiecie gryfińskim, nad Odrą Wschodnią. Obok miasta znajduje się Park Krajobrazowy Dolina Dolnej Odry. Początki miasta Gryfino sięgają wieku XIII, a prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1254, na prawie magdeburskim. Liczba mieszkańców miasta Gryfino to około 21470 osób, a powierzchnia, jaką zajmuje miejscowość to około 9,6 kilometra kwadratowego. Jeśli chodzi o najważniejsze zabytki Gryfina, to są to: kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny w stylu gotyckim, brama Bańska z XIV wieku, mury obronne miasta z XIV wieku, pałacyk pod Lwami z XIX wieku, poczta wraz z budynkiem gospodarczym z 1883 roku, park miejski imienia Stanisławy Siarkiewicz z XIX wieku.

Jeśli chodzi o gospodarkę miasta, to opiera się ona głównie na przemyśle drzewnym, znajdują się tu zakłady produkcji węgla drzewnego i tartak. Dodatkowym autem miasta Gryfino jest specjalistyczna pracownia regeneracji turbosprężarek, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców, a wszystko dzięki wysokiej jakości usług połączonej z bardzo atrakcyjną ceną, co pokazuje tabela poniżej, która zawiera szczegółowe ceny za usługi naprawy turbin.

Do najlepszej pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście można dojechać, korzystając z drogi krajowej numer 31 (Szczecin → Gryfino → Chojna → Sarbinowo → Kostrzyn nad OdrąSłubice).


Regeneracja Turbiny Gryfino
 Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Gryfinie, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbiny.

Poczta Polska
Ulica: Sprzymierzonych 2
Kod pocztowy: 74-100 Gryfino
Współrzędne GPS:
N 53° 54' 53.876'' E 15° 11' 31.48''

lub

Poczta Polska
Ulica: Brzozowa 5
Kod pocztowy: 72-300 Gryfice

Turbo przed wymianą w specjalistycznej pracowni z Gryfina Turbosprężarka samochodowa po remoncie nadesłana przez klienta z Gryfina

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Gryfinie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Gryfinie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Gryfinem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Gryfina 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Gryfino 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Gryfinie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Gryfino)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Gryfinie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Gryfina do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Gryfina turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
74-100 Gryfino Górny Taras 9 Maja GRF01A 53.252838/14.494780 Wyszukaj
74-100 Gryfino Górny Taras Zygmunta Krasińskiego GRF02A 53.253448/14.499410 Wyszukaj
74-100 Gryfino Tywina Łużycka GRF03A 53.233662/14.488430 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.