Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Gościnie (kod 78-120)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca do regeneracji swojej uszkodzonej turbiny w Gościnie? W takim razie polecamy wybrać się w Gościnie do autoryzowanego serwisu regeneracji turbosprężarek. Serwis w Gościnie zajmuje się nawet najcięższymi przypadkami uszkodzenia turbiny. Turbiny ulegają awarii najczęściej z powodu zaniedbania przez użytkowników, czy też z powodu niewłaściwej eksploatacji auta, dlatego warto zwrócić uwagę na poziom oleju silnikowego w aucie, na jego regularną wymianę, czy też po prostu na czystość silnika.


Nowa turbina czy regeneracja w serwisie w Gościnie?

Samo miasto Gościno położone jest w granicach województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kołobrzeskim, na Równinie Gryfickiej i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Gościno. Powierzchnia Gościna to około 5,7 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2400 osób. Miasto Gościno zostało założone w średniowieczu, ale prawa miejskie uzyskało dopiero w roku 2001 dnia 1 stycznia. Jednym z piękniejszych zabytków w Gościnie jest zabytkowy rzymskokatolicki kościół parafialny pod wezwaniem Andrzeja Boboli z kamienną chrzcielnicą z przełomu wieku XII i wieku XIII w kształcie kielicha, do zabytków zalicza się również wiele przedwojennych domów.

W drodze przez Gościno można skorzystać z drogi wojewódzkiej numer 162 (Rościęcino → Ząbrowo → Gościno → Karkowo → Wartkowo → Słowenkowo → Sławoborze → Krosino → Świdwin → Wilczkowo → Brzeżno → Więcław → Łabędzie → Rydzewo → Żółte → Zarańsko).

Jak regeneracja turbo w Gościnie to tylko w autoryzowanym serwisie regeneracji turbosprężarek. Serwis w Gościnie słynie z najlepszej fachowej kadry pracowniczej, specjalistycznych maszyn, wysokiej jakości usługi i profesjonalnego podejścia do klienta. Oferta tego serwisu jest oparta na: demontażu, diagnostyce, czyszczeniu, regeneracji, wyważaniu i montażu turbo. Serwis w Gościnie oferuje również każdemu klientowi na zregenerowaną turbinę dwunastomiesięczną gwarancję bez limitu kilometrów. Cennik dla miasta Gościno wraz z kosztami za regenerację turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po czyszczeniu w autoryzowanej pracowni w Gościnie Zregenerowane w specjalistycznym warsztacie turbo otrzymane od klienta z Gościna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Gościnie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Gościnie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Gościnem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Gościna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Gościno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Gościnie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Gościno)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Gościnie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Gościna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Gościna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
78-120 Gościno Johannisberg IV Dywizji Wojska Polskiego GSC01G 54.051781/15.651900 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.