Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 38-230 Gorzycach • Wyszukaj najlepszy warsztat z Gorzyc

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.92

Jadąc przez Gorzyce, turbina w twoim aucie uległa awarii i wymaga wymiany lub regeneracji? Polecamy wybrać opcję regeneracji w specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek w Gorzycach. Związane jest to z tym, że pracownia w Gorzycach używa do regeneracji tylko nowych i oryginalnych części prosto od producenta, specjalistycznych maszyn do regeneracji i daje na zregenerowaną turbinę dwunastomiesięczną gwarancję. Ważnym aspektem jest też to, że pracownia regenerowanym turbinom przywraca się fabryczne osiągi, dlatego też nie wiele różnią się one od turbiny nowej.


Czy w Gorzycach można zregenerować turbosprężarkę w dobrej cenie?

Jeśli chodzi o samą wieś Gorzyce, to jest ona położona w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie jasielskim, w gminie Nowy Żmigród, nad rzeką Wisłok i w odległości około 4 kilometrów od miasta Nowy Żmigród. Wieś Gorzyce liczy aktualnie około 500 mieszkańców. W okresie lat 1975-1998 wieś Gorzyce była położona w granicach województwa krośnieńskiego. Parafia we wsi Gorzyce to parafia pod wezwaniem świętego Mikołaja, która istnieje już od wieku XIV.

Przez wieś Gorzyce biegnie droga wojewódzka numer 992 (JasłoZarzecze → Nowy Żmigród → Kąty → Krempna → Świątkowa Mała → Grab).

Ponownie zachęcamy mieszkańców wsi Gorzyce, jak i okolicznych miejscowości, aby w przypadku awarii turbosprężarki kierowali się do specjalistycznej pracowni regeneracji turbosprężarek. Wśród usług świadczonych przez pracownię z Gorzyc można wyróżnić: diagnostykę, czyszczenie, regulację i regeneracją turbin, a także warto dodać, że na każdą turbinę udzielana jest roczna gwarancja bez limitu kilometrów. Ceny, jakie oferuje pracownia w Gorzycach, zostały zamieszczone w tabeli poniżej.


Regeneracja Turbiny Gorzyce
 

Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Gorzycach, na Podkarpaciu, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.
Turbo po regeneracji w profesjonalnym serwisie z Gorzyc Turbosprężarka po regeneracji otrzymana od klienta z Gorzyc

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Gorzycach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Gorzycach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Gorzycami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Gorzyc 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Gorzyce 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Gorzycach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Gorzyce)

Opis

Loader

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.