Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek i turbin – powiat golubsko-dobrzyński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Jesteś z powiatu golubsko-dobrzyńskiego i masz do naprawy turbinę. Dobrze się składa, że wszedłeś na naszą stronę Regeneracja Turbosprężarek, od teraz już nie musisz szukać serwisu regeneracji turbosprężarki, serwis sam wskaże Ci dokładne adresy mechaników. Powiat golubsko-dobrzyński powstał w 1999 roku podczas reformy administracyjnej. Siedzibą powiatu golubsko-dobrzyńskiego zostało malownicze miasto Golub-Dobrzyń. Powiat golubsko-dobrzyński zamieszkuje 45 250 osób, a powierzchnia powiatu wynosi 613 kilometrów kwadratowych. Powiat golubsko-dobrzyński sąsiaduje z powiatami: wąbrzeskim, toruńskim, brodnickim, rypińskim oraz lipnowskim.


Gdzie szybko zregenerować turbo w powiecie golubsko-dobrzyńskim?

Najbardziej znanymi zabytkami na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskiego są: Zamek w Golubiu z XIV wieku, Kościół św. Katarzyny w Dobrzyniu, Dom podcieniowy z 1771 roku, zespół kamienic z XVIII i XIX w. w Golubiu oraz dzwon Zygmunta. Drogi, którymi można dojechać do powiatu golubsko-dobrzyńskiego to: droga krajowa numer 15 (TrzebnicaGniezno → Inowrocław → Toruń → Kowalewo PomorskieOstróda), drogą wojewódzką numer 534 (RypinGolub-DobrzyńWąbrzeźno → Grudziądz), drogą wojewódzką numer 554 (Orzechowo → Kowalewo Pomorskie → Golub-Dobrzyń → Kikół) oraz drogą wojewódzką numer 569 (Golub-Dobrzyń → Ciechocin → Dobrzejewice). Na terenie powiatu golubsko-dobrzyńskim działa również transport kolejowy: 353 (Poznań → Inowrocław → Toruń → Kowalewo Pomorskie → Olsztyn) oraz 209 (Kowalewo Pomorskie → Chełmża → Unisław Pomorski → Bydgoszcz). Jako że jest tak dużo tras prowadzących do powiatu golubsko-dobrzyńskiego, nie trudno będzie się tu natknąć się na serwisy mechaniczne, które oferują między innymi regenerację turbosprężarek. A naprawa turbo ma niezwykle istotne znaczenie dla samochodów, bo bez sprawnej turbiny nasze auto nie będzie uzyskiwało wysokiej mocy i co najgorsze, będzie znacznie więcej paliło, a w obecnych czasach paliwo niestety wciąż drożeje.

Najniższe ceny co do usług naprawy i regeneracji turbin dla powiatu golubsko-dobrzyńskiego znajdują się w cenniku, zamieszczonym w tabeli poniżej.

Turbosprężarka po przywróceniu sprawności w warsztacie, powiat golubsko-dobrzyński Turbosprężarka samochodowa po remoncie przesłana przez klienta z powiatu golubsko-dobrzyńskiego

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek powiat golubsko-dobrzyński

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena • powiat golubsko-dobrzyński 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych • powiat golubsko-dobrzyński 285 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii - powiat golubsko-dobrzyński 163 złote (netto) + koszt części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych • powiat golubsko-dobrzyński 366 złotych (netto) + części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) • powiat golubsko-dobrzyński 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (powiat golubsko-dobrzyński)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Lista punktów nadania i odbioru, które mieści powiat golubsko-dobrzyński

Obsługa kurierska obejmuje również powiat golubsko-dobrzyński, umów się po odbiór lub nadaj turbosprężarkę do regeneracji w jednym z poniższych punktów:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
87-400 Golub-Dobrzyń Osiedle Młodych Henryka Sienkiewicza GDB02N 53.103352/19.052830 Wyszukaj
87-400 Golub-Dobrzyń Osiedle Sokołowskie Stefana Żeromskiego GDB01N 53.103409/19.059410 Wyszukaj
87-410 Kowalewo Pomorskie Marii Konopnickiej KPR01A 53.152699/18.899200 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.