Localizations image

Czyszczenie układów turbodoładowania i regeneracja turbosprężarek w (kod 43-440) Goleszowie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Poruszając się drogami zlokalizowanymi na terenie Goleszów, dopadła Cię niewesoła sytuacja i będziesz potrzebował przeprowadzenia szybkiego procesu regeneracji Twojej turbosprężarki samochodowej? Objawami zużytego turbo zazwyczaj są: biały lub czarny dym wydobywający się z rury wydechowej, głośny gwizd spod maski, przypominający odgłos tarcia metalu o metal, ubytek oleju silnikowego lub szarpanie w trackie przyspieszania. Gdy któryś z objawów pojawi się w Twoim samochodzie, jak najszybciej skieruj się do warsztatu mechanicznego w Goleszowie, w którym wykonuje się fachową i profesjonalną regenerację turbo, a jego adres znajdziesz za pomocą serwisu Regeneracja Turbosprężarek.


Goleszów a regeneracja turbo

Goleszów to miejscowość zlokalizowana na terenie województwa śląskiego, w powiecie cieszyńskim, na terenie gminy Goleszów. Powierzchnia Goleszowa wynosi 1211 ha, a liczba mieszkańców dla Goleszowa wynosi 4045 osób. Miejscowość składa się z 3 sołectw: Goleszów Dolny, Goleszów Górny oraz Goleszów Równia. Nieopodal miejscowości Goleszów przebiega ciąg drogi wojewódzkiej o numerze 941 (SkoczówWisła → Istebna). W Goleszowie nie narzeka się na brak przejeżdżających tutejszymi drogami samochodów osobowych, każdego dnia ruch tutaj wrze. W większości przyjeżdżających w rejon Goleszowa pojazdów osobowych spotykamy obecność urządzenia turbosprężarki. Wedle opinii kierowców turbosprężarki są dosyć awaryjnym urządzeniem, dochodzi w nich bardzo często do następujących uszkodzeń: pogięcie łopatek, urwanie wałka, pięknienie korpusu turbosprężarki, albo wytarcie się koła kompresji.

Z wymienionymi powyżej usterkami turbo doskonale potrafią sobie poradzić fachowcy od turbosprężarek samochodowych zlokalizowani w obrębie Goleszowa. Dzięki maszynom i sprzętom niemieckiej firmy Schenck regenerują oraz remontują turbiny wszystkich marek. Cennik za usługi: regeneracja, naprawa oraz remont turbosprężarek znajduje się w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbina przed oddaniem do klienta w nowoczesnej pracowni w Goleszowie Turbina po gruntownym remoncie uzyskana od klienta z Goleszowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Goleszowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Goleszowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Goleszowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Goleszowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Goleszów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Goleszowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Goleszów)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Goleszowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Goleszowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Goleszowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
43-440 Goleszów Cieszyńska GLS01N 49.734810/18.737020 Wyszukaj
43-440 Goleszów Cieszyńska POP-GOE2 52.364441/18.737141 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.