Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 72-410) Golczewie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szukasz miejsca regeneracji turbin w mieście Golczewo? Wybierz się w Golczewie do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek. Oferta serwisu w Golczewie zawiera: diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbin, a dodatkowo warto wspomnieć, że na zregenerowane turbiny serwis udziela rocznej gwarancji bez limitu kilometrów.


Czy regeneracja turbosprężarek w Golczewie jest dostępna?

Samo miasto Golczewo położone jest w granicach województwa zachodniopomorskiego, w powiecie kamieńskim, nad jeziorem Okonie i Szczucze i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Golczewo. Powierzchnia Golczewa to około 7,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 2700 osób. Pierwszy gród na ternie Golczewa powstał tu w IX wieku, a pierwsza osada w XIII wieku, samo miasto Golczewo prawa miejskie otrzymało dopiero w roku 1990.

Do zabytków Golczewa zalicza się: wieżę obronną z początku XV wieku, układ miasta z XIV wieku, kościół pod wezwaniem świętego Andrzeja Boboli z XVI wieku, pozostałości zamku biskupów kamieńskich z XIII i XIV wieku. W Golczewie znajduje się tez wiele szlaków turystycznych i rezerwatów przyrody takich jak: rezerwat przyrody „Golczewskie Uroczysko”, zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Las Golczewski”, zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Las Samliński”.

Przez Golczewo przebiega droga wojewódzka numer 106 (Rzewnowo → Rarwino → Niemica → Samlino → Golczewo → Błotno → Błotny Młyn → Miodne → Ogorzele → Karsk → Nowogard → Sąpolnica → Korytowo → Jenikowo → Bęczno → Dębice → Stodólska → Maszewo → Darż → Parlino → Łęczyca → Moskorze → Grabowo → Stargard Szczeciński → Warnice → Barnim → Obryta → Okunica → Pyrzyce) oraz droga wojewódzka numer 108 (Parłowo → Wysoka Kamieńska → Baczysław → Kretlewo → Gadom → Golczewo → Unibórz → Truskolas → Płoty).

Jeśli jesteś posiadaczem uszkodzonej turbiny i mieszkasz w Golczewie lub okolicach to golczewski serwis regeneracji turbosprężarek, to idealne miejsce do regeneracji turbiny w dobrej cenie połączonej z wysoką jakością. Serwis w Golczewie oferuje również roczną gwarancję na zregenerowaną turbinę. Cennik dla miasta Golczewo wraz z kosztami za regenerację i naprawę turbosprężarki znajduje się w tabeli poniżej.

Turbina po naprawie w laboratorium w Golczewie Urządzenie turbo po regeneracji dostarczone od klienta z Golczewa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Golczewie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Golczewie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Golczewem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Golczewa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Golczewo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Golczewie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Golczewo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Golczewie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Golczewa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Golczewa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
72-410 Golczewo Rybaki Niepodległości GLC01A 53.826969/14.975910 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.