Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 88-140 Gniewkowie • Wyszukaj najlepszy warsztat z Gniewkowa

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Jadąc przez Gniewkowo, twoja turbina padła i przydałaby się jej regeneracja? Już dziś możesz oddać swoją turbinę do pracowni regeneracji turbosprężarek w mieście, a na przyszłość warto pamiętać o regularnej wymianie oleju i sprawdzaniu jego poziomu przed podróżą, a na pewno pomoże to przeżyć turbinie dłużej. Oferta pracowni w Gniewkowie to: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja turbin.


Czyszczenie i regeneracja turbin w mieście Gniewkowo

Samo miasto Gniewkowo jest położone w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie inowrocławskim i jest siedzibą miejsko-wiejskiej gminy Gniewkowo. Gniewkowo było dawniej siedzibą kasztelani księstwa kujawskiego, a w roku 1332 zostało zdobyte przez Krzyżaków. Gniewkowo było lennem Władysława Opolczyka od roku 1379. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Gniewkowo to około 9,2 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 7200 osób.

Przez miasto Gniewkowo przebiegają drogi takie jak: wojewódzka 246 (Paterek → SzubinŁabiszynZłotniki Kujawskie → Gniewkowo → Dąbrowa Biskupia) oraz droga krajowa numer 15 (TrzebnicaMiliczKrotoszynJarocin → Miąskowo → MiłosławWrześniaGnieznoTrzemeszno → Wylatowo → Strzelno → Inowrocław → Toruń → BrodnicaLubawaOstróda).

Będąc na wycieczce w Gniewkowie, warto zobaczyć miejsca takie jak: kościół świętego Mikołaja i Konstancji z XIV wieku, dawną synagogę z 1880 roku, która obecnie jest muzeum miejskim, kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w stylu neogotyckim z końca XIX wieku, cmentarz rzymsko-katolicki z 1891 roku, ratusz z 1908 roku, hotel wybudowany w 1897 roku, oraz 30-metrową wieżę ciśnień. Gospodarka Gniewkowa związana jest głównie z przemysłem, handlem i usługami. Dużym zainteresowaniem w Gniewkowie cieszy się pracownia regeneracji turbosprężarek, która przyciąga mieszkańców miasta i okolicznych miejscowości wysoką jakością usług i korzystną ceną. Cennik z najlepszymi cenami za usługę regeneracji turbo w mieście Gniewkowo znajduje się poniżej.

Turbina po wyważaniu na stole w pracowni w Gniewkowie W pełni zregenerowane turbo z Gniewkowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Gniewkowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Gniewkowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Gniewkowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Gniewkowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Gniewkowo 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Gniewkowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Gniewkowo)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Gniewkowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Gniewkowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Gniewkowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
88-140 Gniewkowo Osiedle 700-lecia 700-lecia POP-GIE1 52.889961/18.402769 Wyszukaj
88-140 Gniewkowo Dworcowa GNE02N 52.893311/18.408701 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.