Localizations image

Regeneracja turbosprężarek • Fiat Regata • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Gdzie należy się wybrać, po to, by najskuteczniej zregenerować turbosprężarkę po wyjęciu z pojazdu marki Fiat model Regata?

W celu naprawy turbin z samochodu z logo Fiat model Regata rekomendujemy wybrać się do największego w kraju zakładu renowacji turbosprężarek, gdzie specjaliści ekspresowo naprawią zepsutą turbosprężarkę.

Jakimi etapami odznacza się procedura regeneracji turbosprężarki z samochodów osobowych z logo Fiat model Regata w autoryzowanym i profesjonalnym laboratorium?

Kolejne fazy przeprowadzane w pracowni regeneracji turbosprężarek wyglądają w samochodach z logo Fiat model Regata następująco:
 • Przyjmujemy niesprawne systemy turbodoładowania prosto od klienta bądź od pracownika firmy kurierskiej, z jakiego oferty można skorzystać w naszym warsztacie.
 • Wykonujemy precyzyjną weryfikację układów turbodoładowania w celu odnalezienia skali uszkodzeń oraz przyczyn usterki.
 • Regenerujemy i naprawiamy uszkodzone turbosprężarki z pojazdów marki Fiat model Regata na specjalistycznych przyrządach stanowiących wyposażenie naszego warsztatu.
 • Po wykonaniu specjalistycznej usługi, jaką jest naprawa turbosprężarek, oddajemy w pełni sprawne systemy turbodoładowania z aut z logo Fiat model Regata do rąk zleceniodawcy w sposób bezpośredni albo przesyłamy na wskazany przez niego adres dzięki możliwości usługi kuriera.
 • Do turbosprężarki po renowacji dołączamy pisemną gwarancję pozbawioną limitu przejechanych kilometrów.

Jaka cena wiąże się z regeneracją turbiny z samochodu marki Fiat model Regata w naszym serwisie?

Opłata, jaką klient powinien uiścić za renowację turbo z samochodu osobowego z logo Fiat model Regata, zależy od typu uszkodzeń elementu; darmowo natomiast wykonujemy diagnostykę turbosprężarki.

Jak najlepiej dotransportować turbosprężarki z samochodu osobowego z logo Fiat model Regata do warsztatu, w jakim wykonuje się regenerację turbo?

Najwygodniejszym i najszybszym sposobem doręczenia turbiny do serwisu jest skorzystanie z dostępności współpracującego z naszym zakładem kuriera, którego pracownicy serwisu zamówią dla naszych klientów. Do zakładu można także samodzielnie dostarczyć turbiny wymagające remontu.

Czy każda kategoria turbin wyjętych z pojazdu marki Fiat model Regata nadaje się do regeneracji?

Budowane przez wiele lat doświadczenie w zakresie naprawy układów turbodoładowania w samochodach osobowych marki Fiat model Regata pozwala stwierdzać, iż można poddać renowacji niemalże każda kategoria turbo, w tym:
 • Turbiny VGT – o zmiennej geometrii;
 • Doładowania szeregowych i równoległych;
 • Turbiny tradycyjne.

Jakiego rodzaju oznaki wskazują na to, że w samochodzie osobowym z logo Fiat model Regata turbina funkcjonuje nieprawidłowo z powodu uszkodzeń?

Charakterystyczne i często ujawniające się objawy niesprawności w obrębie układu doładowania w aucie marki Fiat model Regata to zazwyczaj:
 • wzrost emisji sadzy,
 • spadek osiągów,
 • wzrost poboru paliwa,
 • problemy z odpaleniem silnika,
 • wahania w zakresie obrotów pojazdu.

Z jakich powodów w turbinach z samochodów osobowych marki Fiat model Regata renowacją najskuteczniej zajmą się mechanicy z naszego serwisu?

O tym, iż opłacalne jest, aby skorzystać z oferty naszego zakładu, aby wyremontować turbiny z aut z logo Fiat model Regata, przekonują kolejne przesłanki:
 • Po naprawie turbo klienci otrzymują gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.
 • Naprawą turbo zajmuje się doskonale wykwalifikowana kadra.
 • Proponujemy niskie ceny za najwyższej jakości usługi.
 • Nasza pracownia jest autoryzowanym serwisem.
 • Naprawiamy turbo wykorzystując tylko oryginalne części
 • Nasza pracownia regeneracji turbo to największy tego typu serwis w kraju.
 • Oferujemy ekspresową regenerację turbosprężarek.

Turbosprężarka była montowana w silnikach znajdujących się pod maską samochodu Fiat Regata, aczkolwiek ulegała ona niestety nierzadko awariom, które podlegały regeneracji turbo lub naprawy turbiny. Fiat Regata to samochód osobowy segmentu C produkowany w latach 1983-1990 we Włoszech przez koncern Fiat. Wersja nadwozia kombi miała dodany jeszcze jeden człon nazwy, a mianowicie Weekend.

Turbina przed montażem do Fiata Regata
Montaż turbiny do Fiata Regata


Dane na temat regeneracji turbo we Fiatach Regata

Ten model Fiata miał bardzo rozbudowaną gamę silnikową, w której mogliśmy znaleźć takie jednostki napędowe jak zasilane paliwem oktanowym o pojemnościach 1301 centymetrów sześciennych o mocy 68 koni mechanicznych i 50 kilowatów, 1498 centymetrów sześciennych o mocy 75 koni mechanicznych i 55 kilowatów, 1498 centymetrów sześciennych o mocy 79 koni mechanicznych i 58 kilowatów, 1585 centymetrów sześciennych o mocy 90 koni mechanicznych i 66 kilowatów, 1585 centymetrów sześciennych o mocy 97 koni mechanicznych i 71 kilowatów, 1585 centymetrów sześciennych o mocy 105 koni mechanicznych i 77 kilowatów, 1756 centymetrów sześciennych o mocy 107 koni mechanicznych i 79 kilowatów, 1995 centymetrów sześciennych o mocy 110 koni mechanicznych i 81 kilowatów oraz zasilane paliwem cetanowym o pojemnościach 1714 centymetrów sześciennych o mocy 58 koni mechanicznych i 43 kilowatów, 1697 centymetrów sześciennych o mocy 60 koni mechanicznych i 44 kilowatów, 1929 centymetrów sześciennych o mocy 65 koni mechanicznych i 48 kilowatów oraz 1929 centymetrów sześciennych o mocy 80 koni mechanicznych i 59 kilowatów to właśnie ten silnik posiadał turbosprężarkę, dzięki której generował takie osiągi, aczkolwiek była ona narażona na czynniki zewnętrzne lub złą eksploatację, która prowadziła do uszkodzenia maszyny wirnikowe, a to skutkowało regeneracją turbosprężarki lub naprawą turbiny.

Katalog Turbosprężark

Katalog Turbosprężark
Marka Pojazdu Model Model Pojazdu (TYP) Pojemność Skokowa Silnika Moc Silnika (KM) Rok Produkcji Samochodu Numer Turbosprężark Numer Producenta Samochodu Nazwa Producenta
Fiat Regata Regata 80 TD 1,9 (138) 1.9 TD 80 KM od 1986 do 1989 5316-988-6000 7605106 GARRETT

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek Fiat Regata

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, wycena, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki Fiat Regata 0 złotych
Cena regeneracji turbiny samochodów osobowych i dostawczych samochodów Fiat Regata 285 złotych (netto) + części
Cena regeneracji turbiny samochodów ciężarowych Fiat Regata 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii Fiat Regata 163 złote (netto) + części
Koszt podstawowej regeneracji turbosprężarki Fiat Regata (robocizna + części) 399 złotych do ok. 560 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin (auto Fiat)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Dodaj komentarz

Wystąpił błąd.

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas:

+48609707060
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.