Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 62-710 Felicjanów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Czy w sytuacji, w której doszło do uszkodzenia turbo na terenie miejscowości Felicjanów, będzie, się dało, naprawić szybko, a przede wszystkim skutecznie usterkę? Owszem, istnieje możliwość szybkiej oraz skutecznej naprawy w Felicjanowie, a pomoże Ci w tym nasz serwis Regeneracja Turbosprężarek, na którym znajduje się spis mechaników od turbo. Felicjanów to miejscowość zlokalizowana na terenie województwa wielkopolskiego, w powiecie tureckim, dokładnie na obszarze gminy Władysławów. W latach od 1975 do 1998 wieś Felicianów administracyjnie należała do województwa konińskiego. Liczba mieszkańców dla Felicjanowa to zaledwie 218 osób.


Felicjanów a usługa regeneracji turbosprężarek

Na wzniesieniu, znajdującym się na południowo-zachodnim krańcu wsi, Felicjanów zlokalizowany jest dawny cmentarz, założony prawdopodobnie w końcu XVIII wieku. Ciekawostką jest, że w latach 70 miejsce to posiadało neogotycką bramę wejściową. Do dzisiaj zachowały się tutaj liczne nagrobki zabytkowe w formie dekoracyjnych postumentów z krzyżami, nierzadko z kwaterami grobowymi wygrodzonymi ręcznie kutymi kratami, w których spoczywają znane rodziny z Władysławowa i okolic, rody Bartschów, Kneiflów, Kurnatowskich, Vogtów. W niedalekiej odległości od Felicjanowa przebiega ciąg drogi wojewódzkiej o numerze 473 (KołoDąbieUniejów → Balin → SzadekŁask → Piotrków Trybunalski). Większość samochodów osobowych oraz ciężarowych poruszających się rejonami miejscowości Felicjanów posiada turbodoładowane silniki, co oznacza, że znajdują się tam turbiny. W turbosprężarkach bardzo często dochodzi do uszkodzeń typu połamanie łopatek, urwanie wałka, wytarcie zmiennej geometrii oraz skorodowanie siłownika.

W Felicjanowie w mig zregenerujesz zepsutą turbosprężarkę dzięki wykwalifikowanym w naprawie turbo mechanikom, cennik usług takich jak: regeneracja, remont, czyszczenie oraz wyważanie turbosprężarek samochodowych znajdziecie w poniżej zamieszczonej tabeli.

Turbo przed wysyłką w nowoczesnej pracowni w Felicjanowie Precyzyjnie wyczyszczone turbo z Felicjanowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Felicjanowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Felicjanowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Felicjanowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Felicjanowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Felicjanów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Felicjanowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Felicjanów)

Opis

Loader

W Felicjanowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Felicjanowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Felicjanowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
62-710 Felicjanów Jagiellońska WLD01N 52.100269/18.468920 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.