Localizations image

Zregeneruj turbo w Dobrczu • Najlepsze warsztaty regeneracji turbosprężarek i naprawy turbin z 86-022 Dobrcza

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Właśnie przejeżdżasz przez okolice miejscowości Dobrcz i zauważyłeś, że Twoja turbosprężarka samochodowa zaczęła odmawiać posłuszeństwa? Nie powinieneś się zbytnio martwić, ponieważ w Dobrczu mechanicy szybko naprawiają Twoją uszkodzoną turbinę. Dokładne dane na temat procesu regeneracji turbo we wsi Dobrcz uzyskać dzięki informacjom znajdującym się na stronie Regeneracja Turbosprężarek. Miejscowość Dobrcz to wieś położona na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, konkretnie w powiecie bydgoskim, w obrębie gminy Dobrcz. Dobrcz leży około 18 kilometrów od dużego miasta Bydgoszcz. Już od XII wieku wieś Dobrcz jest siedzibą parafii świętego Wawrzyńca. Gęstość zaludnienia dla Dobrcza wynosi 1561 osób.


Usługa regeneracji turbiny w Dobrczu

Wieś o nazwie Dobrcz przechodziła różne koleje losu. Pierwsza wzmianka o Dobrczu pochodzi jeszcze z 1213 roku, kiedy to kanclerz Iwo Odrowąż odziedziczoną po rodzicach wieś darował klasztorowi cysterskiemu. Obecnie w miejscowości Dobrcz na szczególną uwagę turystów zasługują się pomniki przyrody takie jak: lipa drobnolistna oraz kasztanowiec zwyczajny. W małej odległości od Dobrcza przebiega droga krajowa numer 56 (Koronowo → Karolewo → Kotomierz → Sienno → Włóki). W Dobrczu wielu kierowców skarży się na mechanizm turbo, turbosprężarki łatwo ulegają uszkodzeniom, zwłaszcza kiedy się nieodpowiednio o nie dba, zapomina o regularnej wymianie oleju oraz filtra powietrza. W związku z tym w Dobrczu powstała specjalistyczna pracownia regenerująca turbiny samochodowe, marek takich jak: IHI, KKK, Holsert, Garrett oraz wiele innych turbo. Mechanicy podczas regeneracji turbosprężarek używają najnowszych generacji sprzętów i przyrządów niemieckiej marki Schenck, co gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług. Plusem dla firmy naprawiającej turbiny z Dobrcza jest fakt, że współpracuje ona z kurierami DPD, co umożliwia klientom załatwianie naprawy turbo za pomocą kuriera, pozwala to zaoszczędzić dużo czasu, dlatego klienci chętnie korzystają z usług kurierskich.

Cennik za wykonywane przez fachowców z Dobrcza usługi to jest: remont turbo, regeneracja turbin, czyszczenie łopatek turbiny, wyważanie turbosprężarek oraz montaż i demontaż turbosprężarek znajduje się w poniżej zamieszczonej tabeli, w razie dodatkowych pytań odnośnie do regeneracji turbo można skorzystać z zamieszczonego na dole strony numeru telefonu. Pamiętajmy o tym, że zregenerowana w porę turbina uratuje nasz silnik przed wszelakiego rodzaju usterkami.

Turbo przed montażem na stole w pracowni w Dobrczu Naprawiona przez fachowców turbina otrzymana z Dobrcza

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dobrczu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dobrczu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dobrczem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dobrcza 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dobrcz 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dobrczu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dobrcz)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Dobrczu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dobrcza do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dobrcza turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
86-022 Dobrcz Jarzębinowa DRC01N 53.268570/18.157370 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.