Localizations image

Regeneracja turbosprężarki • (kod pocztowy 77-310) Debrzno • Naprawa turbin

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.83

Regeneracja turbosprężarek w mieście Debrzno dostępna tylko w nowoczesnym serwisie regeneracji turbosprężarek w mieście. Do serwisu w Debrznie coraz częściej trafiają turbiny uszkodzone z powodu: braku oleju silnikowe, zanieczyszczeń w oleju, złej jakości oleju, dlatego też, aby uniknąć uszkodzenia turbo, warto zwrócić uwagę na te aspekty w użytkowaniu auta.


Serwis w Debrznie, a regeneracja uszkodzonych turbin

Samo miasto Debrzno położone jest w granicach województwa pomorskiego, w powiecie człuchowskim, nad rzeką Debrzynką, na Pojezierzu Krajeńskim i jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Debrzno. Pierwsze wzmianki na temat miasta Debrzno pochodzą z XII wieku, natomiast prawa miejskie miasto uzyskało w roku 1354 z rąk wielkiego mistrza krzyżackiego Winricha von Kniprode. Powierzchnia, jaką zajmuje miasto Debrzno to około 7,5 kilometra kwadratowego, natomiast liczba mieszkańców miasta to około 5100 osób.

Przez miasto Debrzno przebiega droga wojewódzka numer 188 (Człuchów → Debrzno → ZłotówPiła).

Do najcenniejszych zabytków miasta Debrzno zalicza się: kościół parafialny pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny z 1997 roku, mury obronne z 1959 roku, Basztę Młyńską, wieżę ciśnień z 1908 roku. Miasto Debrzno oprócz posiadania pięknych zabytków szczyci się posiadaniem na swoim terenie jednego z lepszych w okolicy serwisów regeneracji turbosprężarek, który zajmuje się profesjonalną diagnostyką, czyszczeniem i regeneracją turbin. Wszystkie te usługi są wykonywane w bardzo atrakcyjnych cenach, dlatego też klienci coraz częściej wybierają opcję regeneracji turbo, zamiast zakupu nowej części, a sam serwis powstał ze względu na coraz większą liczbę aut z silnikami diesla na drogach oraz ze względu na coraz większe zainteresowanie tego typu usługami. Cennik stworzony specjalnie dla klientów miasta Debrzno, który zawiera ceny za usługi, został zamieszczony poniżej.

Turbina po wizycie w ASO u specjalistów w Debrznie Zregenerowane przez fachowców turbo z Debrzna

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Debrznie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Debrznie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Debrznem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Debrzna 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Debrzno 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Debrznie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Debrzno)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Debrznie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Debrzna do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Debrzna turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
77-310 Debrzno Przechodnia DEZ01A 53.539730/17.243660 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.