Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 76-156 Dąbki

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Jadąc drogą przez miejscowość Dąbki zauważyłeś za autem kłęby siwego dymu, usłyszałeś głośny gwizd i odczułeś znaczny spadek mocy Twojego samochodu? To może oznaczać, że Twoja turbosprężarka traci żywotność i będziesz potrzebował regeneracji Twojej turbiny. Na terenie wsi Dąbki nie trzeba się martwić o znalezienie punktu regeneracji turbo, w Dąbkach funkcjonuje specjalistyczna pracownia zajmująca się regeneracją oraz naprawą turbosprężarek samochodowych, o której dowiesz się więcej dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek. A teraz kilka słów o samej miejscowości Dąbki. Wieś Dąbki usytuowana jest na terenie województwa zachodniopomorskiego, dokładnie w powiecie sławieńskim, w gminie Darłowo. Obszar wsi Dąbki lokalizuje się nad pięknym Morzem Bałtyckim oraz nad brzegiem Jeziora Bukowo, siedem kilometrów od miasta Darłowo. Liczba mieszkańców dla miejscowości Dąbki wynosi 285 osób. W latach od 1975 do 1998 miejscowość Dąbki położona była w województwie koszalińskim.


O regeneracji turbo w miejscowości Dąbki

Na terytorium wsi Dąbki znajdują się cztery domy (chałupy) pochodzące z XIX wieku uznane za zabytki: dom numer 18, szachulcowy z 1. połowy XIX wieku, dom numer 21, szachulcowy z 1855 roku, dom nr 24 z 1860 roku oraz dom nr 33, szachulcowy z połowy XIX wieku. Na terenie Dąbek na uwagę zasługuje również kościół parafialny pod wezwaniem Matki Bożej z Góry Karmel, którego budowę rozpoczęto w 1985 roku. Z Darłowa przez Dąbki biegnie droga wojewódzka numer 203 ( Koszalin → Dąbki → Darłowo → Postomino → Ustka). Przy drodze do Dąbek lokalizuje się wspomniany wcześniej punkt regeneracji turbosprężarek do wszystkich marek samochodów. Mechanicy przy pomocy nowej generacji maszyn niemieckiej firmy Schenck , czyli wyważarek oraz myjek wysokociśnieniowych i ultradźwiękowych ekspresowo naprawiają uszkodzone lub zużyte turbiny. Do każdej w pełni zregenerowanej turbosprężarki specjaliści od turbo w Dąbkach wręczają klientom 12-miesięczną gwarancję bez limitu przejechanych kilometrów.


Cennik za regenerację turbiny, wyważanie turbo, wymianę zmiennej geometrii oraz innych zużytych elementów turbo, montaż i demontaż turbosprężarek dla miejscowości Dąbki znajdziecie w poniżej zamieszczonej tabeli. W celu otrzymania szczegółowych danych na temat procesu regeneracji turbo w Dąbkach oraz w pobliżu miejscowości Dąbki możecie skorzystać z poniżej zamieszonego numeru telefonu. Do warsztatu z Dąbek można wysłać turbiny za pośrednictwem kuriera, ponieważ fachowcy z wsi Dąbki współpracują z firmą kurierską DPD.

Turbina po wizycie w ASO w warsztacie z Dąbek Wyregulowana oraz dokładnie wyczyszczona turbina przesłana do serwisu z Dąbek

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dąbkach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dąbkach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dąbkami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dąbek 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dąbki 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dąbkach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dąbki)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Dąbkach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dąbek do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dąbek turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
76-156 Dąbki Polna DBK01A 54.381310/16.320480 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.