Localizations image

Warsztaty regeneracji i naprawy turbosprężarek samochodowych w (kod pocztowy 66-615) Dąbiu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Jadąc przez Dąbie, turbina w aucie padłą i chcesz ją zregenerować? Wybierz się w Dąbiu specjalistyczną pracownię regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Dąbiu zajmuje się profesjonalną regeneracją przy użyciu specjalistycznych maszyn do tego przeznaczonych, dodatkowo pracuje na nowych oryginalnych częściach i oferuje roczną gwarancję na zregenerowaną turbinę. Ceny regenerowanych turbin w pracowni w Dąbiu są tak atrakcyjne, że mało kto decyduje się na zakup i wymianę turbiny na nową.


Czy w Dąbiu możliwa jest regeneracja uszkodzonych turbosprężarek?

Jeśli chodzi o samo miasto Dąbie, to jest ono położone w granicach województwa wielkopolskiego, w powiecie kolskim, nad rzeką Ner. Miasto Dąbie jest siedzibą władz miejsko-wiejskiej gminy Dąbie. W latach 1975-1998 miasto Dąbie należało do województwa konińskiego. Liczba mieszkańców miasta Dąbie to około 2000 mieszkańców, a miasto ma powierzchnię około 8,8 kilometra kwadratowego. Miasto Dąbie uzyskało swoje prawa miejskie w roku 1391, a pierwsze wzmianki na temat miasta pochodzą już z roku 1232. Zabytki miasta Dąbie to: kościół parafialny Świętego Mikołaja Biskupa z początku XIX wieku oraz stary ratusz z 1814 roku w stylu klasycystycznym.

Przez miasto Dąbie przebiega droga wojewódzka numer 473 (Koło → Dąbie → Uniejów → Balin → SzadekŁask → Piotrków Trybunalski), a obok biegnie autostrada A2 (Świecko → SłubiceNowy Tomyśl → Poznań → WrześniaSłupca → Konin → Koło → Łódź → ŁowiczSkierniewiceGrodzisk MazowieckiPruszków → Warszawa → Mińsk Mazowiecki → Siedlce → Biała Podlaska → Kukuryki).

Ze względu na bardzo dobre połączenie drogowe w mieście Dąbie nie brakuje aut na drogach, a w tym diesli, których turbina może ulec awarii, dlatego też powstała tu pracownia regeneracji turbosprężarek. Pracownia w Dąbiu to: profesjonalna obsługa, wysoka jakoś usług i atrakcyjna cena, są to właśnie atuty firmy, które ściągają tu klientów. Cennik dla miasta Dąbie wraz z szacowanymi kosztami za usługi znajduje się w tabeli poniżej.

Turbo po demontażu na stole w pracowni z Dąbia Naprawiona i zregenerowana turbosprężarka otrzymana z Dąbia

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Dąbiu

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Dąbiu 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Dąbiem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Dąbia 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Dąbie 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Dąbiu 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Dąbie)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Dąbiu nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Dąbia do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Dąbia turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
66-615 Dąbie Leśna Kolska DAI01N 52.087021/18.819090 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.