Localizations image

Regeneracja turbin i naprawa turbosprężarek w 1 warsztatach w Chynowie (kod 05-650)

Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Jadąc drogami przez miejscowość Chynów natknąłeś się na awarię urządzenia turbosprężarki, nie musisz się tym zanadto przejmować, ponieważ dzięki obecnemu systemowi wyszukiwania na stronie Regeneracja Turbosprężarek w mig znajdziesz specjalistę od turbo. Chynów to miejscowość położona na ternie województwa mazowieckiego, w powiecie grójeckim, w gminie Chynów. Na przełomie 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa radomskiego. Liczba mieszkańców dla Chynowa to według najnowszych danych statystycznych 1050 osób.


Cena za regenerację turbo w Chynowie

Ogromne znaczenie gospodarcze dla gminy Chynów ma rolnictwo stanowiące 80% przestrzeni gminy. Na terenie gminy Chynów znajduje się ponad 2000 gospodarstw, z przewagą gospodarstw, uprawia się tu głównie: zboża, ziemniaki, buraki cukrowe, rośliny okopowe pastewne oraz truskawki. Dogodne połączenie drogowe na obszarze Chynowa tworzy droga krajowa o numerze 50 (CiechanówPłońskWyszogródSochaczewMszczonówGrójecGóra KalwariaKołbielMińsk MazowieckiŁochówOstrów Mazowiecka). Oprócz licznych gospodarstw na terenie Chynowa znajduje się autoryzowany warsztat mechaniczny, dzięki któremu mieszkańcy Chynowa mogą w mig zregenerować swoje uszkodzone turbosprężarki. Mechanicy z Chynowa posiadając najnowszej generacji maszyny i sprzęty dokonują stuprocentowej regeneracji turbosprężarek marek takich jak: IHI, Garrett, Holsert, Mitsubishi, Toyota oraz wile innych. Kierowcy nie muszą się martwić o problem w znalezieniu miejsca, w którym zregenerują turbinę dzięki od niedawna funkcjonującemu warsztatowi.

Cennik w Chynowie za usługi takie jak: wyważanie turbo, wymiana zmiennej geometrii, czyszczenie łopatek, regeneracja turbosprężarek oraz montaż, a także demontaż turbin. Na ogół koszt regeneracji zwykle wynosi około tysiąc złotych i jest opłacalnym zabiegiem, ponieważ zakupienie nowej turbiny to koszt powyżej trzech a niekiedy nawet i pięciu tysięcy złotych.

Turbo po demontażu w autoryzowanym serwisie w Chynowie Wyczyszczone urządzenie turbo z Chynowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Chynowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Chynowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Chynowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Chynowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Chynów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Chynowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Chynów)

Opis

Loader

W Chynowie nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Chynowa do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Chynowa turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
05-650 Chynów Wolska CNO01C 51.902088/21.081619 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.