Localizations image

Gdzie w (96-500) Chrzczanach zregenerować turbosprężarkę lub naprawić turbinę? • Sprawdź najlepsze opcje regeneracji

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Chrzczany i regeneracja turbo? Tak jest możliwość skutecznej regeneracji turbosprężarki dzięki serwisowi Regeneracja Turbosprężarek, w którym znajdziesz rejestr mechaników zajmujących się profesjonalną regeneracją turbo. W Chrzczanach w mig zregenerujesz swoją turbinę! Chrzczany to miejscowość położona w województwie mazowieckim, w powiecie sochaczewskim, w gminie Sochaczew. Liczba ludności dla Chrzczan to zaledwie 125 osób. W latach od 1975 do 1998 miejscowość Chrzczany administracyjnie należała do województwa skierniewickiego.


Dojazd do punktu regeneracji turbo w Chrzczanach

Przez miejscowość Chrzczany przebiega droga krajowa numer 92 (RzepinŚwiebodzinPniewy → Poznań → Września SłupcaKonin KołoKutnoŁowiczSochaczew Ożarów Mazowiecki → Warszawa → Mińsk MazowieckiKałuszyn). W pobliżu Chrzczanów nie brakuje samochodów osobowych ani ciężarowych, w którym kluczową rolę odgrywają turbiny. Turbosprężarka jest niestety narażana na działanie ogromnych sił oraz wysokich temperatur, co wpływa na uszkodzenia turbo. Najczęściej w turbosprężarce uszkodzeniom ulegają: siłownik, łopatki, wałek, koło kompresji oraz talerzyk. W Chrzczanach kierowcy nie muszą się zanadto martwić, gdzie zregenerują swoją turbinę, ponieważ od niedawna funkcjonuje tam warsztat mechaniki samochodowej wyspecjalizowany w naprawie turbo. Na każdą usługę, mającą na celu zregenerowanie turbiny klient otrzymuje gwarancję, która trwa dwanaście miesięcy. Podczas wymiany zużytych części turbiny na nowe, mechanicy używają tylko i wyłącznie oryginalnych części. Do regenerowania turbosprężarek używają doskonałych jakości maszyn oraz przyrządów niemieckiej firmy Schenck.

Cennik dla usług odnoszących się do regeneracji oraz remontu turbo/turbin w Chrzczanach widnieje w tabeli poniżej. W razie zapytań co do regeneracji oraz naprawy turbo w Chrzczanach można skorzystać z poniżej zamieszczonego numeru telefonu.

Turbina po czyszczeniu w warsztacie z Chrzczan Zregenerowana turbina dostarczona z Chrzczan

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Chrzczanach

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Chrzczanach 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Chrzczanami 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Chrzczan 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Chrzczany 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Chrzczanach 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Chrzczany)

Opis

Loader

W Chrzczanach nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Chrzczan do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Chrzczan turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
96-500 Chrzczany Chrzczany 5A POP-CRZ1 52.219139/20.353420 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.