Localizations image

Regeneracja turbo • Naprawa turbin • Czyszczenie turbosprężarek • 39-331 Chorzelów

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.70

Mieszkasz we wsi Chorzelów i poszukujesz miejsca do regeneracji turbosprężarek? Polecamy w Chorzelowie wybrać się do specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek, gdzie każda turbina przechodzi najpierw proces szczegółowej diagnostyki, następnie czyszczenia, a na końcu dopiero regeneracji oczywiście przy użyciu jedynie nowych oryginalnych części prosto od producenta. Cena nowej turbiny, w Chorzelowie a cena turbiny regenerowanej bardzo się różni, nowa turbina jest o wiele droższa, co jest spowodowane wysokimi kosztami produkcji, dlatego też klienci serwisu z Chorzelowa częściej wybierają opcję regeneracji turbin.


Czy w Chorzelowie możliwa jest regeneracja uszkodzonych turbosprężarek?

Jeśli chodzi o samą wieś Chorzelów, to jest ona położona w granicach województwa podkarpackiego, w powiecie mieleckim, w gminie Mielec. Wieś Chorzelów aktualnie liczy około 2700 mieszkańców w swoich granicach. Chorzelów podzielone jest na 4 integralne części: Boża Wola, Górki, Skotnia, Smyków. Pierwsze wzmianki na temat wsi Chorzelów pochodzą z roku 1326 z kronik. Do zabytków wsi Chorzelów zaliczyć można: kościół parafialny pod wezwaniem Wszystkich Świętych wybudowany w roku 1907 w stylu neogotyckim, murowaną plebanię z 1855 roku oraz dwór z pięknym ogrodem z przełomu wieku XVII i wieku XVIII.

Obok wsi Chorzelów przebiega droga wojewódzka numer 985 (TarnobrzegBaranów SandomierskiMielecDębica) oraz wojewódzka numer 875 (Mielec → KolbuszowaSokołów MałopolskiLeżajsk).

Zachęcamy mieszkańców wsi Chorzelów do skorzystania z usług specjalistycznego serwisu regeneracji turbosprężarek. Oferta serwisu w Chorzelowie zawiera: diagnostykę, czyszczenie i regenerację turbin. Cennik dla klientów serwisu w Chorzelowie został zamieszczony w tabeli poniżej i zawiera ceny za poszczególne usługi.


Regeneracja Turbiny Chorzelów

 

Serdecznie zapraszamy do najbliższego oddziału Poczty Polskiej w Chorzelów, gdzie będą mogli Państwo wysłać do nas swoje turbosprężarki.

Poczta Polska
Ulica: Chorzelów 106
Kod pocztowy: 39-331, Chorzelów
Współrzędne GPS:
N 50° 19' 44.569'' E 21° 26' 30.321''

Turbina po wymianie u fachowców w Chorzelowie Wyważona oraz zregenerowana turbina z Chorzelowa

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Chorzelowie

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Chorzelowie 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Chorzelowem 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Chorzelowa 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Chorzelów 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Chorzelowie 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Chorzelów)

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.