Localizations image

Regeneracja i naprawa turbosprężarek w 74-130 Cedyni • Wyszukaj najlepszy warsztat z Cedynie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Cedyni dopadł Cię problem uszkodzonej turbiny? Dostrzegłeś biały dym i usłyszałeś głośny gwizd? Nie panikuj, w Cedyni znajduje się serwis mechaniczny trudniący się regeneracją turbo, którego adres znajdziesz na stronie Regeneracja Turbosprężarek. Cedynia to miasto umieszczone na mapie Polski w północno-zachodniej części Polski, w województwie zachodniopomorskim, w obrębie powiatu gryfińskiego. Według danych statystycznych w mieście Cedynia mieszka 1628 osób zaś powierzchnia Cedyni, wynosi 1,67 kilometrów kwadratowych. Na zachód od Cedyni rozciąga się szeroko depresyjny teren nadmorski, zwany polderem. W latach 1946-1998 Cedynia administracyjnie należała do województwa szczecińskiego.


Kilka słów o serwisie regeneracji turbosprężarek w Cedyni


W Cedyni nie brakuje atrakcji turystycznych, które przyciągają każdego dnia rzeszę turystów z całej Polski, a należą do nich między innymi: Cedyński Park Krajobrazowy, Muzeum Regionalne, kościół pod wezwaniem Narodzenia NMP, klasztor cysterek, cmentarz żydowski, ratusz z 1840 roku, wieżą widokowa zbudowana w 1895 roku. Przez teren miasta Cedynia przebiegają dwie drogi wojewódzkie o numerach: 124 (Cedynia → Chojna) oraz 125 (Cedynia → Golice → Moryń → Wierzchlas). Mówiąc o mieście Cedynia, nie sposób nie wspomnieć, o znajdującym się tam znanym w całym kraju autoryzowanym warsztacie mechanicznym, którego główną specjalnością jest naprawa oraz regeneracja turbosprężarek samochodowych marek takich jak między innymi: KKK, IHI, Toyota, Holset itp. Jak wiadomo w turbinach, najczęściej ulegają zniszczeniu łopatki oraz koło kompresji. W serwisie z Cedyni znajduje się specjalistyczna pracownia, wyposażona w odpowiednio przystosowane do remontu turbosprężarek maszyny to jest wyważarki marki Schenck oraz myjki ultradźwiękowe.

Do każdej naprawionej turbosprężarki mechanicy dostarczają dwunastomiesięczną gwarancję, co jest bardzo dużym autem tej firmy. Regeneracja odbywa się przy użyciu nowych, oryginalnych części. Cennik z najniższymi cenami usług w Cedyni takimi jak: regeneracja turbosprężarek, rozbiórka turbo, czyszczenie i wyważanie turbiny oraz montaż i demontaż turbo znajduje się w tabeli poniżej.

Turbosprężarka przed wysyłką w pracowni z Cedynie Turbosprężarka po regeneracji otrzymane od klienta z Cedyni

Cennik regeneracji i naprawy turbosprężarek w Cedyni

Cena i koszt (netto)
Rozbiórka, sprawdzenie, ustalenie przyczyny uszkodzenia turbosprężarki i wycena w Cedyni 0 złotych
Regeneracja turbosprężarki, turbiny do samochodów osobowych i dostawczych pod Cedynią 285 złotych (netto) + części
Regeneracja turbin, turbosprężarek do samochodów ciężarowych z Cedynie 366 złotych (netto) + części
Naprawa, wymiana, czyszczenie zmiennej geometrii • Cedynia 163 złote (netto) + koszt części
Podstawowa regeneracja turbosprężarki (robocizna + części) w Cedyni 399 do 480 złotych (netto)
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin (miasto Cedynia)

Opis

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

W Cedyni nadać można turbosprężarki do regeneracji i wygodnie wysłać turbo z Cedynie do regeneracji i naprawy w jednym z punktów:

Z Cedynie turbosprężarki można wysłać do pracowni regeneracji dzięki jednemu z wielu punktów zaznaczonych poniżej na mapie, lub zadzwonić, a my umówimy kuriera:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
74-130 Cedynia Żychliniec Bolesława Chrobrego CED01A 52.877762/14.203780 Wyszukaj

Komentarze

Dodaj komentarz

Phone icon
Zadzwoń i sprawdź +48 609 70 70 60
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 609 70 70 60
lub

Zostaw nam swój numer

Nr loader
Wpisz poprawny numer
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.